Корисні розділи сайту title=
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
тип
застосування
тип термостата
площа обігріву
Мова  УкраинскийRussian

Cистеми сніготанення

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

 

Для кліматичної зони, в якій знаходиться Україна, характерна зима з частими змінами мінусової температури на плюсове значення. Заморозки вночі, вдень часто змінюються відлигою. Випавші опади у вигляді снігу, піддаються багаторазовим циклам заморожування та підтавання, це призводить до утворення криги і бурульок на звісах покрівлі, а ожеледь на дорогах та тротуарах звичайне для нас явище. Горищні холодні приміщення все частіше переробляють в опалювальні мансарди, які нагрівають та розтоплюють опади на покрівлі з подальшим замерзанням на інших ділянках покрівлі та жолобах водостічної системи. Бурульки на звісах скатів представляють величезну небезпеку для перехожих, та можуть завдати великої матеріальної шкоди, в результаті падіння їх на автомобілі, техніку, кондиціонери, які знаходяться на фасаді будівлі тощо. Крім того, інші наслідки утворення льоду на даху не менш сумні: обрив жолобів, розрив водостічних труб, скупчення соляного нальоту на фасаді будівлі, на місці з'єднання листів металочерепиці виникають щілини, які в майбутньому стають причиною затікання. Лід на зовнішніх сходах може стати причиною отримання травм в результаті падіння. А снігові замети біля в'їзду в гараж, можуть перешкодити виїзду Вашого автомобіля в необхідний момент. Розчищення снігу та усунення бурульок вручну віднімає багато сил і часу, та може викликати ушкодження облицювального і покрівельного покриття.

Для запобігання утворення льоду та скупчення снігу, застосовують системи антиобмерзання покрівлі та сніготанення відкритих площ і ступенів, на основі нагрівальних кабелів. Природно неможливо обігріти всю площу даху будівлі, доріг і тротуарів, але існують особливо проблемні місця, опалення яких усуне проблему. Крім того не потрібно постійно обігрівати ці місця - небезпека виникнення льоду з'являється під час випадання опадів або відлиги. Контролем управління даних систем займаються спеціальні метеостанції з датчиками, що включають підігрів тільки тоді, коли це необхідно. Датчики здатні розрізняти не тільки температуру навколишнього середовища, але і момент випадіння опадів, а метеостанція зіставляє ці параметри воєдино, і тільки тоді, включає нагрівальні секції. Після усунення криги та снігу автоматично відключається електроживлення, і надалі система знаходиться в режимі очікування. Таким чином, споживання електроенергії зводиться до мінімуму. Можливо влаштовувати систему і без апаратури управління, та включати систему через автомати, цей спосіб прийнятний, якщо є обслуговуючий персонал, і тей хто буде включати та відключати систему в ручному режимі, в цьому випадку можна заощадити на закупівлі датчиків та метеостанції.

За призначенням розділяють два типи систем: 

— антиобмерзання покрівлі та водостоків;
— сніготанення ступенів, тротуарів та під'їзних шляхів.

Система захисту від снігу та льоду включає в себе:

 гріючу частину, яка складається з нагрівальних кабелів, закладених на проблемних ділянках за допомогою спеціальних кріпильних елементів.
 шафа керування з регулятором та набором необхідних датчиків, а також захисною та пусковою автоматикою.
 розподільчу мережу, що складається з коробів та каналів з силовими кабелями, а також розподільчих коробок для підключення до нагрівальних секцій.

До початку опалювального сезону необхідно провести пробний запуск системи, та перевірити працездатність нагрівальної системи в цілому. Також необхідно розчистити жолоба і датчики від листя та сміття.
Для отримання детальної інформації по установці системи - читайте статтю «монтаж систем антиобмерзання даху», або зателефонуйте нам, і Ви отримаєте вичерпні відповіді на свої 

Nexans (Норвегія)

Hemstedt (Германія)

Ekson (Україна)

© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: