Корисні розділи сайту title=
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
тип
застосування
площа обігріву
Мова  УкраинскийRussian

Тепла підлога Arnold Rak (Арнольд Рак)

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

Історія компанії Arnold Rak GmbH.

Компанію Arnold Rak GmbH заснував німецький електротехнік Арнольд Рак р. Франкфурт-на-Майні (Німеччина) в 1992р. Компанія представляє торгову марку «RMS HEATING SYSTEMS» і вже більше 20-ти років виробляє високоякісні нагрівальні елементи на основі резистивних кабелів. Взявши за основу якість продукції, розробляючи та впроваджуючи новітні технології, компанія завоювала світове визнання, і на сьогоднішній день по праву вважається Європейським лідером у виробництві кабельних систем електрообігріву. Вироблені нагрівальні системи мають широкий спектр застосування: електричні теплі підлоги, обігрів грунту, трубопроводів, резервуарів, водостоків, дахів, банкоматів тощо.

В даний час компанія володіє 2-ма заводами з високотехнологічним автоматизованим обладнанням, продукція яких постачається в 35 країн світу, а частка експорту становить 63%. Головний офіс Arnold Rak GmbH з персоналом понад 100 чоловік, розташований у місті Франкфурт (Німеччина). Основним напрямком компанії - проектування, поставка обладнання для систем телекомунікацій, сигналізації, диспетчеризації, а також LAN-мереж. Всі висококваліфіковані співробітники компанії, постійно проходять навчання, що дозволяє вирішувати поставлені завдання замовниками з застосуванням нових інноваційних технологій. Компанією реалізовано безліч проектів в міжнародних банках, офісах та установах, аеропорту Франкфурта, а також для відомих фірм BOSCH і SIEMENS.

 

Основні переваги продукції «RMS HEATING SYSTEMS»:

1. Нагрівальний кабель німецького виробника оснащений плетеним захисним екраном. Екранування не тільки надає виробу додатковий захист від механічного впливу та пошкодження, але і є захистом від електромагнітного випромінювання. Про яке електромагнітне випромінювання йде мова? Справа в тому, що будь-який електричний прилад при споживанні електроенергії генерує електромагнітні хвилі. Вся проводка в приміщенні, і будь-які електричні прилади, перебуваючи під навантаженням, є джерелом такого випромінювання. Німецька компанія "A. Rak Wärmetechnik" з усією відповідальністю заявляє, завдяки особливій технології виготовлення і високоякісним матеріалам електромагнітне випромінювання у вироблених нею нагрівальних кабелях, знаходиться нижче допустимих меж за міжнародними нормами. Це підтверджується наявністю міжнародного сертифіката DIN EN ISO 9001;

2. Безпека від ураження електричним струмом. Ймовірність ураження електричним струмом від непошкодженого заводського виробу, абсолютно виключена. Кожний виріб перевірений на герметичність, і проходить ряд випробувань та тестувань: жорсткі механічні і термічні навантаження, агресивні середовища тощо. Тільки після проходження системою багаторазового тестування, вона допускається до експлуатації. Якість німецьких виробників щодо безпеки та екології давно і міцно зарекомендувала себе в усьому світі. Але не забувайте також дотримуватися умови загальної електробезпеки при підключенні і експлуатації.

3. Нагрівальні жили кабелю ізольовані тефлоном (FEР) температура плавлення якого +2100С. Це додає виробу величезний запас стійкості на перегрів і запобігає його вихід з ладу.

4. Всі вироби відповідають європейським стандартам і підтверджені міжнародними сертифікатами якості VDE, TUV, ISO 9001. Кожен продукт має заводську упаковку та маркування заводу-виробника.

5. Довгострокова гарантія на продукцію 20 років з обґрунтованим терміном експлуатації. Це означає, що термін гарантії не взято «зі стелі», а перевірений на кабелях встановлених з 1992 року, які після експлуатації більше 20-ти років продовжують працювати і сьогодні.

Наш інтернет-магазин є офіційним дилером, і ми пропонуємо вам купити теплу підлогу Arnold Rak за найкращою ціною. Просто зателефонуйте (099)526-36-36 і ми допоможемо вибрати систему, що найбільш повно задовольнить Ваші вимоги.

© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: