Корисні розділи сайту title=
Категорії
Мова  УкраинскийRussian

Терморегулятор OJ Electronics ETO2–4550

8535.00 грн.
Виробник: OJ Electronics (Дания)
Модель: ETO2-4550
Наявність: В наявності

Терморегулятор ETO2-4550 - контролер для управління системами сніготанення та антиобмерзання, що дозволяє управляти двома окремими зонами обігріву одночасно. Наприклад, системи антиобмерзання даху з водостоками і систему сніготанення відкритих площ і сходинок. Регулювання здійснюється не тільки по температурних параметрах, але і опадам, що робить споживання електроенергії мінімальним. Може підтримувати різні комбінації датчиків, підключених одночасно, наприклад: 1датчик вологості(ETOR-55) + датчик температури повітря(ETF-744/99) + датчик грунту(ETOG-55), також можливі комбінації датчик повітря(ETF-744/99) + 2 датчика вологості(ETOR-55) або 2 датчика грунту(ETOG-55) одночасно. Контролер постачається без датчиків і комплектується необхідної комбінацією датчиків додатково, в залежності від призначення застосовуваних систем.

 Для обігріву водостоків і даху ET02-4550 використовують з датчиками ETOR-55 і ETF-744/99

Датчик типу ETOR має довжину проводу 10м і призначений для установки в найнижчій точці ухилу ринви. Датчик ETOR реєструє опади, в той час як датчик ETF реєструє температуру повітря. Система обігріву буде активна тільки в тому випадку, коли зовнішня температура повітря сягне позначки нижче виставленої і датчик опадів зафіксує сніг або лід. Система не включиться, якщо хоча б один з датчиків не зафіксує цих факторів. Можна підключити 2 датчика типу ETOR в одній або в різних зонах.

Для танення снігу на відкритих майданчиках використовують датчик грунту ETOG-55

Датчик типу ETOG-55 встановлюють на поверхні майданчика в зоні обігріву. ETOG на відміну від датчика вологості ETOR крім опадів реєструє ще й температуру. Система спрацює на обігрів в той момент, коли температура повітря буде нижче виставленої, а на датчику з'являться опади. Можливе підключення 2-х датчиків типу ETOG-55 для однієї або різних зон обігріву.

 Контролер встановлюється на DIN-рейку в розподільчому щитку, або на стіні всередині приміщень з допомогою пластикового кожуха що поставляється в комплекті. Живлення підключається до клем N і L. Установка і підключення повинні проводитися у відповідності з діючими правилами. Простоту програмування забезпечує графічний дисплей з підсвічуванням і індикацією системи обігріву. Існує можливість підключення таймера, GSM-модуля або іншого джерела сигналу для дистанційного керування системою. Детальну інформація про підключення терморегулятора і датчиків, а також порядок встановлення програм дивіться в "Інструкції і керівництві користувача", що входить в комплект. Вироблений в Данії. Гарантія 3 роки.

Купити терморегулятор ETO2-4550 в Києві, і безкоштовною доставкою по Україні вигідніше через корзину нашого інтернет-магазину, оскільки є можливість отримати додаткову знижку -5% за натискання кнопки «поділитися в соцмережах».

Переглянути інші моделі OJ Electronics

Написати відгук

Ваше Ім'я:

Ваш відгук:

Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на картинці :


© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: