Корисні розділи сайту title=
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
характеристики терморегулятора
гістерезіс
колір корпусу
опір датчика
тип термостата
Мова  УкраинскийRussian

Терморегулятори termocontrol (термоконтроль)

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

Termocontrol® - терморегулятори вітчизняного виробництва.

Компанія ТОВ «Термоконтроль» була створена в 2011 році на базі приватного підприємства. Основна мета компанії: створення і виробництво якісних конкурентоспроможних вітчизняних пристроїв, для управління і автоматизації систем електрообігріву. Повний цикл проектування та виробництва сконцентрований в Україні (Київ), дотримуючись європейських норм виробництва з використанням професійного устаткування Mirae.

Проектування і виробництво побутових електронних терморегуляторів, для систем підігріву підлоги, стало основним видом діяльності підприємства. Початок виробництва ознаменувався колосальним успіхом з випуском електронно-механічної моделі терморегулятора TermoControl TCL-01.11 F. Дана модель стала дуже популярною і користувалась попитом, не дивлячись на величезну конкуренцію і переповненість ринку аналогічною продукцією. Якість пристрою, підтвердили сертифікати відповідності України і Росії, і високо оцінили торгові дилери та монтажні організації. Після перших успіхів компанія успішно розвиває власну дилерську мережу в Україні, і на території країн СНД. За пару років виробництва розроблено і випущено кілька поколінь пристроїв. Кожне нове покоління пристроїв, було випущено з покращенням технології, враховуючи вимоги монтажних організацій і побажання користувачів. Кожна нова серія термостатів ставала більш досконалою.

На даний момент бренд «Termocontrol» це широка серія терморегуляторів що задовольняють всі вимоги сучасного користувача. Функціональні можливості і якість пристроїв не поступається закордонним аналогам, а доступна вартість зробили продукцію однієї з найбільш популярних на ринку України. Вибору споживача, представлені терморегулятори від найпростіших електронно-механічних до програмованих, з додатковим набором функцій і можливостей.

Для досягнення високої якості та подовження терміну експлуатації, вироблені пристрої комплектуються японськими силовими реле OMRON і швейцарськими мікроконтролерами STMicroelectronics.

Вироблені термостати більше відомі як Profitherm та AURA, оскільки виробництво також працювало на бренди інших компаній.

Купити терморегулятори (термостати) Termocontrol з безкоштовною доставкою по всій Україні та гарантією 2 роки, можна зателефонувавши нам за телефоном (099)526-36-36 або замовивши будь-який вподобаний лот через корзину сайту.

© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: