Корисні розділи сайту title=
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
Характеристики монтажної стрічки
Матеріал
Ширина стрічки
Інтервал кріплення кабелю
Мова  УкраинскийRussian

Супутні матеріали

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

У нашому інтернет-магазині широкий асортимент супутніх матеріалів для всіх типів теплих підлог, систем антиобмерзання, сніготанення та інших систем електричного опалення. Наприклад, монтажна стрічка для укладання теплої підлоги, кліпси та ізоляція для монтажу плівкових підлог, кріплення для монтажу кабелю в жолобах і трубах та багато іншого.

Металева сітка для укладання нагрівального кабелю на теплоізоляцію (пінополістирол). Виконує не тільки функцію кріпильного елемента, але також відокремлює нагрівальний кабель від теплоізоляції та армує шар цементно-піщаної стяжки. Розмір комірки 12,5Х12,5 мм.

Монтажна стрічка для тонкого кабелю призначена для укладання кабелю діаметром 4 мм. Монтажні пелюстки стрічки розташовані кожні 2 сантиметри, відповідно крок укладання кабелю кратний двом сантиметрам, наприклад ...6; 8; 10 ... і т.д.

Монтажна стрічка для нагрівального кабелю діаметром 6-8мм. Пелюстки для монтажу кабелю розташовані кожні 2,5 сантиметри, відповідно крок укладання кратний 2,5 сантиметри, наприклад ...5; 7,5; 10; 12,5 см ... і т.д.

Гофрована трубка з ПВХ діаметром 16мм, для розміщення датчика температури підлоги. Встановлюється для майбутньої заміни датчика, у випадку його пошкодження.

Трос для монтування кабелю в трубах використовується в системах антиобмерзання. По обидві сторони металевого троса, з інтервалом 30 см розташовані затискачі для кріплення кабелю, що гріє. Даний кріпильний елемент не тільки призначений для кріплення кабелю, він так само бере на себе навантаження, якщо система відключена, і на кабелі утворилося нагромадження льоду.

Скоби для монтажу кабелю в жолобах кріпляться посередині двох ниток нагрівального кабелю кожні 25-30 см.

Сполучні кліпси для інфрачервоної нагрівальної плівки з'єднують нагрівальну плівку з силовими проводами живлення. Монтаж виконується за допомогою звичайних плоскогубців.

Економте свій час, замовивши все в одному місці. Просто зателефонуйте, і ми безкоштовно доставимо всі комплектуючі разом з замовленою системою обігріву.

© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: