Корисні розділи сайту title=
Мова  УкраинскийRussian

Дисконтні картки

ПРИНОСИМО ВИБАЧЕННЯ! ТИМЧАСОВО ПРОГРАМА З ДИСКОНТНИМИ КАРТАМИ НЕ АКТИВНА

Ми пропонуємо своїм клієнтам дисконтні пластикові карти на отримання знижок в нашому інтернет-магазині. Карту з номіналом знижки -10% можна придбати безкоштовно при сумі замовлення понад 3000 грн, знижки зазначені на карті поширюються на всі наступні покупки.

Під знижки потрапляють всі категорії товарів.  Ми стрімко розвивається інтернет-магазин, тому асортимент товару з часом буде тільки збільшуватися, і Ви зможете придбати будь-який з товарів зі знижкою дисконтної картки. Зазначеними знижками дисконтної карти можете скористатися не тільки Ви, але і Ваші друзі або  родичі. Також номіналом знижкової карти  скористатись вже при першому замовленні на залишок суми перевищує 3000 грн. Наприклад, при купівлі товару вище 3000 грн можна ділити замовлення кількома чеками. Наприклад у Вас замовлення з декількох позицій на суму 6000 грн: один товар вартістю 1500 грн, другий 1600 грн, і третій 2900 грн, тоді в першому чеку ми виписуємо 2 товару на суму 3100 грн, що перевищує 3000 грн і третій пробиваємо наступною зі знижкою дисконтної картки, то є наступну позицію товару вартістю 2900 грн Ви купуєте зі знижкою 290 грн (10%).

Також періодично проводяться акції додаткові знижки за купонами", наприклад за клік поділитися в соцмережах" в цьому випадку сума знижки карти не плюсується зі знижкою дисконтної карти.

Увага! при оформленні замовлення повідомте оператору про наявність дисконтної карти, щоб уникнути непорозумінь, пов'язаних з оплатою.

Увага! знижки дисконтних карт не поширюються на спеціальні пропозиції магазину, а віднімаються  від роздрібної вартості перекресленою червоною лінією. Карти діють до кінця року. На початку кожного року роздруковуються карти з новим дизайном і новими умовами, та можливий обмін старої картки на нову.

 

© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: