Корисні розділи сайту title=
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
тип
площа обігріву
Мова  УкраинскийRussian

Системи антиобмерзання та сніготанення Nexans (Норвегія)

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

 

Система сніготанення призначена для танення снігового покриву та запобігання утворення наледеніння в місцях, де заморожені опади становлять небезпеку, а також труднощі з технічного обслуговування житлових або промислових зовнішніх площ. Для цих цілей використовують нагрівальні кабелі підвищеної потужності (не нижче ніж 23 Вт на погонному метрі). Найбільш поширеними зонами застосування є дахи зі складною конфігурацією та пологим кутом скатів, водостічні системи, зовнішні сходи, тротуари, під'їзні шляхи. Також нагріваючі кабелі застосовують для запобігання замерзання трубопроводів, резервуарів та для підтримання температури в різних технологічних процесах промисловості (наприклад, для перекачування нафти по нафтопроводу, зберігання рідин в цистернах та контейнерах при необхідній температурі). Система для танення снігу та льоду включає в себе: резистивний або саморегулюючий кабель, кріпильні елементи для його укладання, регулятор та датчики, а також розподільний щит із захисною автоматикою.
Системи сніготанення Nexans - це високоякісні нагрівальні кабелі від світового лідера у виробництві кабельно-провідникової продукції. Саме цьому виробнику належить патент на винахід та виробництво резистивного кабелю, отриманий ще в 1926 році. Гарантія на продукцію 20 років, а підтверджений термін експлуатації більше 60-ти. Компанія Nexans виробляє декілька модифікацій нагрівальних кабелів для систем сніготанення, в залежності від області застосування та технічного завдання.
TXLP BLACK (DRUM) - відрізний резистивний нагрівальний кабель для обігріву дахів, жолобів та водостічних труб. Багатий модельний ряд опорів кабелю даної марки дозволяє підібрати необхідну потужність, в залежності від довжини відрізка (максимально-допустима довжина для зовнішнього застосування 324 м). Зовнішня ізоляція стійка до ультрафіолету, а екран у вигляді суцільної алюмінієвої трубки, який знаходиться під нею, забезпечує додатковий захист від механічних пошкоджень. Під'єднання до силового проводу живлення виконується за допомогою спаювання, так званої сполучної муфти.
TXLP/1, 28 Вт/м - секції одножильного кабелю з безмуфтовим з'єднанням, захисним екраном, та стійкою до ультрафіолету зовнішньою ізоляцією. З обох сторін секції мають підвідні дроти живлення довжиною 2,25 м. Поставляється у вигляді готових секцій різної довжини, відповідного модельному ряду. Застосовується як для відкритого монтажу при обігріві дахів, жолобів та водостічних труб, так і в шар бетонної стяжки, або плиткового клею для танення снігу на зовнішніх сходах, дорогах та тротуарах.
RED DEFROST SNOW TXLP/2R, 28 Вт/м - двожильний нагрівальний кабель, для систем сніготанення ступенів, тротуарів та під'їзних шляхів. Температуростійка зовнішня ізоляція передбачає монтаж в гарячий асфальт (+160 С). З одного боку секції підвідний провід живлення довжиною 10м, дозволяє зробити підключення в самому щитку без додаткових з'єднань в розподільних коробках. З'єднання нагрівального відрізка секції та підвідного дроту живлення, виконано безмуфтовим способом, що забезпечує додаткову надійність.
DEFROST PIPE - саморегулюючий кабель для антиобмерзання дахів, жолобів, водостоків, а також для захисту труб і резервуарів від замерзання та підтримання в них необхідної технологічної температури. Завдяки функції саморегулювання не боїться перегріву, навіть коли нитки кабелю перетинаються один з одною, що загрожує для резистивних кабелів. Може бути підключений без регулятора.
Якщо Ви зважилися придбати систему антиобмерзання та сніготанення, то звернулися за адресою. Пам'ятаєте, що розрахунок та монтаж системи краще довірити фахівцям. Кваліфіковані співробітники нашої фірми мають величезний досвід по установці подібних систем, і якісно виконають монтаж в найкоротші терміни. Виїзд з виміром по Києву та прилеглим населеним пунктам виконуємо абсолютно безкоштовно.

© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: