Корисні розділи сайту title=
Категорії
Мова  УкраинскийRussian

Двожильний кабель для сніготанення Nexans TXLP/2R 1270/28

4572.00 грн.
Виробник: Nexans (Норвегия)
Модель: TXLP/2R 1270/28
Наявність: В наявності

Nexans Defrost Snow TXLP/2R – зовнішній нагрівальний кабель з двома жилами, призначений для системи сніготанення. Монтують кабель безпосередньо на вулиці, на відкритих площах, таких як: тераси, східці, відкриті балкони, газони, пішохідні доріжки, під'їзні шляхи і т. д. Даний кабель йде з потужністю 28 Вт/м, а наша секція має 45,4 метра, соотвецтвенно 1270 Вт. Комплект Nexans Defrost Snow TXLP/2R 1270W з одного боку з'єднаний безмуфтовим способом з 10-ти метровим кабелем для підключення до мережі (до терморегулятора), а з другої – заглушка, герметичне заводське закінчення. Ізоляція нагрівального елемента зроблена із зшитого вулканізованого поліетилену, а зовнішня оболонка з ПВХ, червоного кольору. Всередині нагрівального кабелю розташований захисний екран з цільної алюмінієвої трубки, завдяки якій наш кабель додатково захищений від механічних пошкоджень, і до того ж є відвідним екраном від електромагнітних випромінювань.
Монтувати нагрівальні кабелі Nexans Defrost Snow TXLP/2R вільно можна в стяжку, бетон, піщано-гравійне покриття, а також гарячий асфальт, що є перевагою над іншими нагрівальними кабелями. Установка проводиться на монтажну стрічку (випадки бетонної основи підлоги), або зварену металеву сітку. Для досягнення максимального ефекту прогріву, а також меншого споживання електроенергії рекомендуємо мінімізувати товщину шару заливки від нагрівального кабелю до поверхні підлогового покриття. Ще один варіант економії Ваших коштів в подальшому при використанні «систем сніготанення», це придбання спеціальної метеостанції (блоків управління) з датчиком грунту і датчиком температури повітря. Метеостанція буде включати систему обігріву тільки при необхідності, що є економією електроенергії, так як не будуть накручуватися зайві кіловати в холосту. Датчик грунту призначений для виявлення і розпізнання опадів у вигляді снігу, а зовнішній датчик – фіксує температуру повітря нижче встановленої Вами. Таким чином, при збігу цих параметрів, контролер метеостанції подає напругу на нагрівальну жилу секції кабелю, і він автоматично починає працювати. Весь цей комплекс управління коштує грошей, але в подальшому, в процесі експлуатації, все Ваше життя буде економити кошти на електроенергії.
Купити систему для сніготанення Nexans Defrost Snow TXLP/2R в Україні і Києві за низькою ціною можна в інтернет магазині ТЕПЛОСТОК. Замовивши у нас будь-який з наданих товарів на сайті* Ви отримуєте безкоштовну доставку до квартири в місті Києві, або до найближчого відділення пошти по Україні.
*понад 1000 грн

Технічні характеристики кабелю
Довжина секції 45,4 м
Загальна потужність секції 1270 Вт
Лінійна потужність 28 Вт/м
Опір кабелю 41,6 Ом
Нагрівальний провідник резистивный
Провідник живлення мідний 2Х1,0 мм2
Провідник заземлення з лудженої міді восьмижильний
Захисний екран алюмінієва трубка
Внутрішня ізоляція зшитий вулканізований поліетилен
Зовнішня ізоляція ПВХ , червоного кольору
Тип з'єднання безмуфтове «SPLICE»
Зовнішній діаметр 7,5 мм
Мін радіус вигину 4 см
Номінальна напруга 230В (+/- 5%)
Макс. t зовнішньої оболонки +65 С
Сертифікати УкрСЕПРО, EN 50265 IEC 60332-1, IEC60800

Написати відгук

Ваше Ім'я:

Ваш відгук:

Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на картинці :


Схожі товари (50)
© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: