Корисні розділи сайту title=
Категорії
Мова  УкраинскийRussian

Warmup (Великобританія)

У цій категорії немає товарів.

ЧОМУ ЕЛЕКТРИЧНА ТЕПЛА ПІДЛОГА WARMUP?

Електрична тепла підлога - це по-справжньому сучасне рішення для опалення та створення ідеальної температури, що змушує відчути комфорт і затишок з моменту Вашого перебування в приміщенні. Тепла підлога WarmUP виробництва Великобританії - це ідеальне поєднання середньої ціни та відмінної якості.

Переваги електричного підігріву підлоги Warmup включають в себе:1)придатність для будь-якого типу проекту в поєднанні з довгостроковою експлуатацією, будь це будівництво нового будинку, переобладнання, модернізація або ремонт будь-якого приміщення; 2)завдяки наявності широкого спектру продукції дозволяє вирішити задачу опалення проекту практично для будь-якого типу підлогового покриття;3) Системи можуть використовуватися в зв'язці з іншими електричними приладами, для досягнення більш ефективного опалення та економії електроенергії;4) економія коштів і підвищена енергетична ефективність за рахунок зонального контролю, завдяки якому ви можете встановити опалення окремих приміщень, де і коли вам це потрібно;5) Свобода дизайну і досить невисокі експлуатаційні витрати;6) Система абсолютно не потребує обслуговування, порівняно з водяними теплими підлогами.

Системи «тепла підлога» дозволяють втілити будь-які дизайнерські рішення, на відміну від громіздких радіаторів які займають багато вільного простору і корисну площу стін приміщень. З кабельним підігрівом підлоги, можна використовувати кожен квадратний метр вашого будинку на Ваш розсуд, розставляючи меблі там, де це вигідно вам, не турбуючись про блокування радіатора. Однак планування меблів необхідно продумати заздалегідь, щоб не створювати блокування передачі тепла тих ділянок підлоги, де розташований нагрівальний кабель. До того ж, в місцях, де меблі без ніжок або побутова техніка стаціонарно знаходяться на підігріваються ділянках підлоги, може вивести нагрівальний кабель з ладу.

Рівномірний розподіл тепла зменшує циркуляцію пилу і знижує вологість, запобігаючи появі пилових кліщів, особливо значний плюс для тих, хто страждає від алергії та астми.

Купити теплу підлогу WarmUP в Києві за складський ціною і з безкоштовною доставкою по всій Україні, Ви можете, просто зателефонувавши за номерами вказаними на сайті, або замовити через корзину товару і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.

© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: