Корисні розділи сайту title=
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
тип
площа обігріву
Мова  УкраинскийRussian

Тепла підлога Ексон (Україна)

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

 

 Електрична тепла підлога вже давно користується величезною популярністю, мільйони комплектів встановлені по всьому світу в приміщеннях різного призначення, та справно працюють протягом кількох десятків років. За кордоном теплі підлоги на основі гріючого кабелю експлуатуються більше 80-ти років, на вітчизняному ринку ці системи з'явилися в кінці 90-х років, і як будь-яка новинка сприймалися скептично, крім того, мали досить високу ціну. Можливо, років десять тому тепла підлога в Україні була дорогою розкішшю та рідкістю, однак на сьогоднішній день це невід'ємний атрибут сучасного житла. Вартість стала доступною для всіх, а широке застосування викликає більшу довіру. Давно вже розвінчані міфи про пагубний вплив на організм людини електромагнітних хвиль виділяючих нагрівальним кабелем, оскільки ці показники більш ніж в сто разів менше допустимої норми. Мільйони людей встановили електричний підігрів підлоги, вже відчули його переваги і навряд відмовляться від його використання.

Електрична тепла підлога Ексон - система підігріву підлоги вітчизняного виробництва. Тепла підлога Ексон (Україна) виготавлюється спільними зусиллями ВАТ «Одесакабель» та ТОВ "НВП "Елетер". Технологічний процес проектування, розробки та виробництва кабельної продукції відповідає європейським вимогам стандартів ISO 9001:2000 та ДСТУ ISO 9001-2001. У 2004 році розроблено технічні умови на нагрівальні кабелі ексон ТУ У 31.3-05758730-029-2004. Всю продукцію виготовляють на сучасному високотехнологічному обладнанні, якість якої не поступається зарубіжним аналогам та підтверджена сертифікатами відповідності УКРСЕПРО № UA 1.003.0126821-08. На сьогоднішній день продукція Ексон має найнижчу ціну в Україні серед усіх торгових марок теплих підлог, і пов'язано це аж ніяк не з низькою якістю, а з невеликими витратами на рекламну кампанію та відсутністю митних зборів. Кабельна продукція «Ексон» передбачає не тільки використання для теплих підлогах, але і для антикригових системах та систем сніготанення, а також для підтримки різних технологічних процесів у різноманітних галузях промисловості.
Модифікації нагрівального кабелю ексон залежно від призначення та області застосування:
Ексон-Економ 2-16,5
- двожильний екранований нагрівальний кабель для застосування в системах «тепла підлога». Монтується в стяжку
шаром 3-5 см, як для основного опалення приміщення, так і для комфортного обігріву підлоги. Екран виконаний із алюмінієвої фольги з дротом. Двожильна конструкція кабелю полегшує монтаж, оскільки під'єднання до термостата виконується з одного боку секції.
Ексон-Еліт Э1-16,5 - одножильний нагрівальний кабель з подвійною ізоляцією, та мідним захисним екраном. Застосовується для підігріву підлоги в приміщеннях з існуючим опаленням, а також в якості основного обігріву. Підключення до джерела живлення виконується з обох сторін секції. Стійка до ультрафіолету зовнішня ізоляція, дозволяє застосування даної марки кабелю у відкритих умовах зовнішнього середовища (грунтового покриву, дахів, водопровідних труб, жолобів та водостоків).
Ексон-Еліт Е2-16,5 - двожильний нагріваючий кабель з подвійною ізоляцією та плетеним мідним екраном. Укладається в стяжку 3-5 см, для підігріву підлоги, та опалення приміщення через підлогу без додаткових джерел тепла. Підключення до джерела живлення виконується з одного краю секції, з другої сторони обидві жили кабелю замкнуті за допомогою спеціальної заглушки на кінці. Завдяки стійкім до УФ зовнішньої ізоляції, може встановлюватися в системах антиобмерзання покрівлі, водостічної системи та водопровідних труб.
Ексон-Еліт Э1-23 - одножильний кабель підвищеної потужності, для зовнішнього застосування в системах антиобмерзання дахів та водостоків, а також системах сніготанення відкритих площ та ступенів. Під зовнішньою оболонкою кабелю розташована одна нагрівальна жила в ізоляції та плетений мідний екран, тому підключення до джерела електроживлення виконується з двох сторін секції.

© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: