Корисні розділи сайту title=
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
Тип ІЧ обігрівача
Мова  УкраинскийRussian

Інфрачервоні обігрівачі

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

 

Інфрачервоний обігрівач - опалювальний прилад нового покоління, що передає тепло в навколишнє середовище шляхом випромінювання теплових хвиль інфрачервоного спектру. Щоб зрозуміти принцип роботи інфрачервоних обігрівачів, розглянемо три основних способи теплопередачі енергії: теплопровідність, конвекцію та випромінювання.
Суть теплопровідності полягає в передачі енергії за допомогою коливання молекул всередині молекулярної решітки, при цьому молекули залишаються на своєму місці. Наприклад, нагрівання кухонної електроплити.
Конвекція - процес передачі тепла від твердого тіла (нагрівача) до рідини або газу (повітря), рух молекул в цьому випадку відбувається на відстані один від одного. Наприклад, тепловий потік, що утворюється над конвектором або батареєю.
Випромінювання - передача тепла  від одного тіла до іншого на відстані з невеликими витратами енергії на нагрів повітряного простору між ними. Наприклад, відчуття людиною сонячного тепла в морозний зимовий день.

Інфрачервоні обігрівачі більшу частину теплової енергії передають шляхом електромагнітного випромінювання, лише невеликий відсоток теплопередачі припадає на конвекцію. Першочергово обігріваються всі тверді тіла у приміщенні: люди, предмети, меблі, підлога та стіни, таким чином, з'являється велика площа тепловіддачі. Як відомо усі нагріті тіла випромінюють тепло в навколишнє середовище, так відбувається і в цьому випадку - нагріті обігрівачем тіла передають тепло повітрю приміщення, нагріваючи його. У порівнянні з приладами конвекційного принципу дії, нагрівачі з інфрачервоним випромінюванням економічніше в енергоспоживанні до 40%, тобто витрати на електроенергію знижуються майже в 2 рази. З чим пов'язана така економія? Давайте розглянемо роботу конвекційних опалювальних приладів. Конвектор або радіатор нагріває повітря, яке при нагріванні піднімається вгору обігріваючи тим самим не потрібний простір під стелею. Обігрівачі з інфрачервоним спектром випромінювання не витрачають енергію на нагрівання області повітря під стелею. По-друге за рахунок прогріву всіх предметів в приміщенні, з'являється велика площа тепловіддачі, за рахунок якої приміщення нагрівається швидше. Швидкий нагрів скорочує час роботи пристрою, а значить і час споживання електрики. В третіх, відчуваєма людиною температура дорівнює середньому значенню температури поверхонь та повітря, а це значить, що при прямому обігріві цих поверхонь ми можемо знизити температуру повітря і відчутна людським тілом температура, буде однакова.

По діапазону інфрачервоного випромінювання розрізняють три типи променистих обігрівачів:
- короткохвильові
- середньохвильові
- довгохвильові

Всі говорять про корисний вплив інфрачервоного випромінювання на організм людини, чи це правда? Так, але тільки електромагнітні випромінювання визначеного діапазону. Саме довгохвильові обігрівачі відносяться до цього діапазону. При відносно невисокій температурі нагріваючого елемента вони здатні прогрівати організм людини глибше інших типів інфрачервоних обігрівачів. Такий спектр електромагнітного випромінювання використовують у медичній практиці, для теплового лікування. Довжина хвилі 5 - 15 мікрон, що відповідає тепловому випромінюванню людського організму, і тому таке тепло сприймається людиною як своє власне. Такий обігрівач ідеально підходить для обігріву житлових приміщень, дітсадків, лікарень, шкіл, тваринницьких ферм, промислових приміщень, виставкових та торгових залів. Короткохвильові та середньохвильові обігрівачі мають високу температуру нагріваючого елемента, і тому при надмірному використанні та близькій відстані можуть завдати шкоди людині. А конкретніше: почервоніння шкіри, опіки, появи пухирів. Тому витримати необхідну відстань у житлових приміщеннях на маленькій площі з низькими стелями, не представляється можливим. У приміщеннях житлового типу підійдуть тільки для короткочасного використання. Однак такі пристрої не залежать від тепловтрат, тому можуть використовуватися на вулиці або в приміщеннях з поганою теплоізоляцією. Їх використання раціонально в складських і промислових приміщеннях з дуже високими стелями, які дозволяють підвісити обігрівачі на безпечній для людини відстані.
Зважаючи на все вищевикладене, підкреслимо, що всі типи інфрачервоних обігрівачів мають свої плюси та мінуси, в залежності від умов їх застосування. Зателефонуйте нам і ми допоможемо підібрати інфрачервоний обігрівач, найбільш відповідаючий Вашим вимогам.

© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: