Корисні розділи сайту title=
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
тип
площа обігріву
Мова  УкраинскийRussian

Тепла підлога Profi Therm (Польща)

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

Електричні підлоги, за спостереженням експертів, вже досить давно завоювали довіру людей на ринку збиту. І це не дивно, так як електрична система підігріву підлоги, є найбільш надійною, перевіреною роками, та економною при установці. А також, з наукової точки зору фізіології, електричний обігрів підлоги - є найкращим для людини з усіх видів опалення, так як він враховує всі фізичні закони розподілу тепла (температури в приміщенні). Однією з таких торгівельних марок є Profi Therm, виробництво компанії Elektra, країна Польща. Гарантія від виробника 15 років. Компанія Elektra зарекомендувала себе на Європейському ринку досить давно, і вже 28 років виготовляє та випускає продукцію нагрівальних кабелів. Конструкція двожильного нагрівального кабелю ПрофіТерм складається з двох жил опору, що дуже зручно при монтажі, так як в одножильном при укладанні кабелю потрібен точний розрахунок, для повернення другого кінця кабелю до першого, а в двухжильном цього не потрібно робити. Діаметр кабелю - 5,0 мм, з лінійною потужність 19 Вт/м при номінальній напрузі 220 В, та діапазоном опору 0,29 - 47,2 Ω/м. Ці кабелі мають тефлонову ізоляцію, яка досить помітно покращує якість кабелю, а також його довговічність в експлуатації. Такий кабель можна назвати універсальним, так як Ви його можете укладати в стяжку (шар цементно-піщаного розчину) для повноцінного обігріву приміщення, або ж просто для комфортного. Людям, у яких немає можливості або бажання, з якихось причин встановити основне опалення (батареї, конвектори, УФ-обігрівачі) можуть сміливо покласти теплу підлогу, яка буде служити дуже довго, можна сказати що майже вічно, і при цьому абсолютно не займаючи ніякого простору. Для укладання кабелю під основне опалення в першу чергу необхідно утеплити основу підлоги, що б тепло яке буде виділяти кабель не йшло в низ, там де нам абсолютно не потрібно опалювати. Далі потрібно укласти кабель не менше ніж на 80% всієї площі приміщення, при кроці не більше ніж 10 сантиметрів. І завершальним процесом - є заливка кабелю стяжкою, яка повинна бути не менше 5 см, завдяки чому при прогріваемості стяжки кабелем, вона зможе довго та ефективно утримувати в собі тепло, що буде повноцінно прогрівати кімнату і при цьому економити електроенергію, так як датчик терморегулятора відключається при визначено виставленій Вами температурі, і знаходиться у вимкненому стані до тих пір, поки температура підлоги не впаде хоч на один градус, а так як ми вже з'ясували що наша стяжка буде довго зберігати тепло, то при цьому і відбуватиметься економія на електроенергії.

Якщо ж у Вас вже є опалювальна система, або якісь опалювальні прилади, але Вам не досить тепло, або ж у Вас в будинку (квартирі) маленькі діти або домашні тварини, яких Ви так любите і переживаєте про їх здоров'я, рекомендуємо змонтувати теплу підлогу для комфортного обігріву. Для цього Вам буде досить укласти нагрівальний кабель з кроком 12 сантиметрів при заливанні стяжки в 3 см. Але якщо у Вас вже зроблений ремонт, а Ви тільки зараз подумали про те, як було б добре мати теплу підлогу, і при цьому не починати все спочатку, то це не проблема, так як в продажу є двожильні нагрівальні мати, які можна змонтувати вже на готову стяжку під ламінат або паркетну дошку. Також нагрівальні мати торгової марки ПрофіТерм ідеально підійдуть для приміщення з низькими стелями, де б Вам не хотілося піднімати рівень підлоги, тому що укладають його в шар плиткового клею в 1 см., чого і вимагає технологія підлогового покриття плиткою. Мат - це той же кабель, але тонше - 3,0мм, укладений з ідеально рівномірним кроком на скловолокнисту сітку з клейкою основою, завдяки якій монтаж стає набагато полегшеним ніж при монтуванні кабелю. Має потужність 150 Вт/м2 при номінальній напрузі 220 В, захисний екран зроблений з фольги AL/PET, та зовнішню оболонку - зшитий поліетилен (XLPE), а також тефлонову ізоляцію з фторполімера та поліетилену, завдяки яким поліпшується якість самого кабелю, і відповідно його довговічність.


Для роботи нагрівальних теплих підлог, як для самого кабелю, так і для мата необхідний термостат, тобто терморегулятор, завдяки якому тепла підлога зможе повноцінно функціонувати. На підключеному терморегуляторі Ви зможете виставити необхідну для Вас температуру підігріву підлоги, датчик який входить в комплект з термостатом сам автоматично буде вимірювати градуси, і при досяжності потрібної температури буде відключаться, відповідно при падінні хоч на один градус - включаться, завдяки цьому нагрівальні теплі підлоги економічні в електроенергії.


Зателефонувавши нам в інтернет-магазин за номером: 099-526-36-36, Ви зможете отримати достовірну та більш докладну інформацію про будь-який Вас зацікавивший товар, а також замовити його. Наші фахівці із задоволенням та безкоштовно зроблять Вам доставку прямо до порогу квартири або будинку.

© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: