Корисні розділи сайту title=
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
тип
площа обігріву
Мова  УкраинскийRussian

Тепла підлога Profi Therm Eko (Україна)

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

Ще років десять тому підлога з підігрівом вважалася атрибутом розкоші будь-якого житла, який могли собі дозволити далеко не всі. На сьогоднішній день теплі підлоги невід'ємний і необхідний елемент для ремонту будь-яких типів приміщень. Серед існуючих типів підігріву підлоги особливу популярність завоювали системи на основі електричних нагрівальних кабелів з постійним опором. Достаток ринку даними системами ставить в розгубленість бажаючих придбати і встановити теплу підлогу, оскільки пропозиції представлені величезною кількістю торгових марок як зарубіжного, так і вітчизняного виробництва. Представляємо Вашій увазі електричну теплу підлогу Profi Therm EKO українського виробництва. Дана продукція не поступається закордонним аналогам, а дуже вагомою перевагою є доступна вартість, що є важливим чинником в умовах сучасного ринку. Торгова марка Profi Therm EKO прийшла на зміну всім відомої марки «Ексон», яка припинила випуск своєї продукції. Profi Therm EKO є продуктом цього ж виробника, і в точності повторює лінійку комплектів (тієї ж потужності і тих же розмірів, а також матеріали виконання), змінилася лише назва, колір кабелю і упаковка. Нагрівальний кабель з постійним омічним опором виробляється на заводі «Одескабель», після чого ТОВ «Розумний Дім» виробляє з нього кінцевий продукт - готові до підключення секції теплої підлоги і нагрівальні мати. Гарантійний строк на продукцію залишився колишнім, як і в Ексон 15років. Але більш приємним виявилося розширення асортименту, крім кабелів в стяжку 3-5см і нагрівальних матів в шар плиткового клею 5-10мм, виробником запропонована лінійка тонкого кабелю що використовується для виробництва нагрівальних матів. Принадність полягає в тому, що дану модифікацію кабелю не обов'язково заливати товстим шаром стяжки (3-5мм), він укладається також як нагрівальні мати безпосередньо перед укладанням плитки, а його вартість значно нижче нагрівального мату.

Розглянемо більш детально основні модифікації теплої підлоги Profi Therm EKO.

PROFI THERM Eko -2 16,5 - це двожильний нагрівальний кабель, призначений для монтажу в шар цементної стяжки 3-5см. Використовується в приміщеннях будь-якого типу, як для комфортного підігріву підлоги, так і для основного опалення. Кабель укладається з рівномірним кроком з допомогою монтажної стрічки або металевої рулонної сітки (якщо монтаж виконується на теплоізоляційний шар).

PROFI THERM Eko mat - нагрівальні мати, що складаються з тонкого нагрівального кабелю і стекловолоконной сітки, на якій він розташований з рівномірним кроком. Монтаж виконується без влаштування додаткового шару сяжки, в шар плиткового клею або тонкого шару самовирівнювальної суміші. Дуже зручний у монтажі, оскільки кабель на сітці вже розташований з необхідною потужністю, а все що залишається монтажникові просто розгорнути мат з рулону і розкласти на поверхні підлоги в зоні запланованого обігріву. Для повороту мата в потрібному напрямку при укладанні, необхідно просто розрізати сітку (не розрізаючи кабель), і продовжити укладати наступний фрагмент в необхідну сторону. Перед монтажем необхідно підготувати штробу 20*20мм і помістити в неї гофровану трубку з датчиком температури.

PROFI THERM Eko Flex - тонкий нагрівальний кабель не вимагає заливки шаром стяжки, використовується для монтажу в приміщеннях, де немає можливості піднімати рівень підлоги. Так само як і нагрівальний мат, PROFI THERM Eko Flex монтується безпосередньо перед укладанням плитки. Але монтаж здійснюється за допомогою монтажної стрічки, що дозволяє монтувати його в приміщення складної конфігурації, де нагрівальними матами здійснити укладання досить важко.

PROFI THERM Eko плюс - екрановані кабелі з лінійною потужністю 23Вт/м. п, для зовнішнього використання. Дана серія містить чотири лінійки одножильних і двожильних кабелів що застосовуються для систем «антиобмерзання і сніготанення» - готові комплекти PROFI THERM Eko плюс і PROFI THERM Eko плюс-2, а також відрізні кабелі на котушках КН_ВЭВ (одножильний) і КН_ВВ-ПЕ (двожильний). Перші дві краще використовувати для систем сніготанення відкритих площ, доріжок і ступенів. Для систем антизледеніння дахів і водостоків зручніше використовувати відрізні кабелі, оскільки можливо відрізати секцію будь-якої довжини, в залежності від довжини водостічної ринви і труби.

При виборі теплої підлоги необхідно звернути увагу на наступні моменти:

1.Вам потрібна тільки тепла підлога або обігрів приміщення через підлогу? У першому випадку потужність буде 150 Вт./м2, у другому від 180 і вище (до200Вт)

2.На якому поверсі знаходиться приміщення для теплої підлоги, якщо це 1-й холодний, то потужність системи «тепла підлога» збільшується мінімум до 160 Вт/м2, плюс обов'язково утеплюється теплоізоляцією.

3.Для приміщень з високою вологістю потужність повинна бути не нижче 160 Вт/м2

4.Краще використати програмований термостат для економії електроенергії.

6.Крок укладання кабелю не менше 8 см і не більше 15 див,для тонкого кабелю PROFI THERM Eko Flex крок не менш - 5см

7. Для теплої підлоги враховуйте тільки корисну обігрівається площа, за вирахуванням розташування меблів і побутової техніки.

Купити теплу підлогу PROFI THERM Eko, а також Nexans, Hemstedt, Arnold Rak, Fenix і Woks за низькою ціною в Києві і з безкоштовною доставкою по Україні, Ви можете просто набрати наш номер і отримати вичерпну консультацію.

© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: