Корисні розділи сайту title=
Категорії
Мова  УкраинскийRussian

Тепла підлога Gray Hot

У цій категорії немає товарів.

Тепла підлога GrаyHot (Грей Хот) – це новинка на ринку теплих підлог в Україні, яку випустив завод «ОДЕСКАБЕЛЬ». Дане підприємство давно зарекомендувало себе виробництвом дуже якісної кабельно-провідникової продукції. А досвід з виробництва теплих підлог має з 1993 року. Спочатку підприємством виготовлявся резистивний нагрівальний кабель для компанії НВКП «Елетер», яка випускала вже остаточно готові секції теплої підлоги під торговою маркою «Ексон», яка зарекомендувала себе в Україні низькою ціною і відмінною якістю. Після чого «Одескабель» вирішив випустити свою торгову марку під назвою «Woks», яка зараз користується попитом завдяки доступній вартості, а також відмінній якості. На сьогоднішній день, вступаючи в ногу з часом, одескабель вирішується на випуск теплої підлоги GrаyHot . Даний сегмент має найнижчу вартість на ринку України. Це не пов'язано з здешевленням виробництва і матеріалів виготовлення, тому переживати за якість не потрібно. Оскільки тепла підлога GrаyHot виготовляється на основі універсального кабелю з однаковою потужністю, для отримання повної лінійки продукції потрібна невелика кількість кабелів з різним опором. Наприклад: номенклатура Grаy Hot складається всього з 15 різних кабелів, а для виробництва теплої підлоги, необхідно 40 найменувань кабелю. Дана обставина значно знижує собівартість виробництва та часові витрати на виготовлення повного асортименту продукції. Але матеріали виконання і технологія виробництва не поступаються за якістю продукції WOKS.

Нагрівальний кабель GrayHot 15 – двожильний екранований кабель з двома шарами ізоляції і суцільним захисним екраном. Незважаючи на маленький диаметр (всього 5мм), кабель оснащений усіма необхідними шарами ізоляцій і захистом від ЕМВ (елекромагнитного випромінювання)

Всі секції теплої підлоги GrаyHot виготовлені на основі нагрівального кабелю з лінійною потужністю 15Вт/м. Товщина кабелю всього 5мм що є істотним плюсом при установці кабелю в шар плиткового клею без стяжки. Укладати дані секції можливо як в шар плиткового клею, самовирівнювальною суміші, так і цементно-піщану стяжку, головне правильно розрахувати крок укладання нагрівального кабелю (в залежності від товщини стяжки, ізоляції приміщення та завдання нагрівальної системи).

Універсальний кабель застосовується як для основного обігріву, так і комфортного підігріву підлоги, з застосуванням різних підлогових покриттів. Приклад розрахунку потужності кабелю в залежності від покриття і типу приміщення:

a. Під ламінат - кабель укладається з кроком 12,5 см (120 Вт/м 2 );

b. Під плитку в приміщенні без стяжки - з кроком 10-9 см (150-160 Вт/м 2 );

с. Під плитку в приміщенні зі стяжкою - з кроком 10-8см (150-180 Вт/м 2 );

d. Під плитку зі стяжкою на балконі - крок 7,5 см (200 Вт/м2 ).

Нагрівальні мати Gray Hot. Для полегшення укладання випускається тепла підлога GrayHot у вигляді нагрівального мату , c потужністю 150 Вт/м 2. Мат GrayHot – це вищеописаний кабель, закріплений на сітці з рівномірним кроком. Такий мат не вимагає додаткового улаштування стяжки (шар плиткового клею + плитка).

До кабелю і матів необхідно додатково придбати терморегулятор. Підібрати більш відповідний комплект допоможуть наші фахівці за номером телефону: 099-526-36-36. Також фірма ТЕПЛОСТОК пропонує не лише професійну консультацію, але і прийнятні ціни на всю продукцію, знижки, постійні акції та подарунки, а також безкоштовну доставку по Києву та по всій Україні.

© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: