Корисні розділи сайту title=
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
Мова  УкраинскийRussian

Килимки с підігрівом

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

Килимки з підігрівом - це тканинні килимки різних розмірів, з розташованим всередині нагрівальним елементом. Вони багатофункціональні, практичні та досить економні в енергоспоживанні. Килимок можна легко розташувати в будь-якому місці будинку, біля ліжка або комп'ютерного столу, або легко зібрати та перевезти на дачу. Теплоковрики також використовують для сушки взуття, тапочок або рукавичок, а також для заготівлі сухофруктів.
Конструкція плівкового килимка з підігрівом досить проста. Всередині тканинного килимка, розміщений модуль нагрівальної плівки товщиною 0,4мм з полімерного матеріалу, випромінюючий довгі хвилі інфрачервоного спектру. Точно така плівка використовується в системах - плівкова тепла підлога. Всередині полімерної плівки розташований карбоновий напівпровідник, з'єднаний з мідними струмопровідними шинами за допомогою срібних контактів. Підключення виконується в розетку з напругою 220В. Нагрівається протягом п'яти хвилин до температури +350С.
Крім того, довгохвильове випромінювання інфрачервоного спектру ще й корисне для організму, та часто використовується в медичній практиці для теплового лікування. Довжина хвилі випромінювання килимком 5 - 15 мікрон, близька до випромінювання людського тіла, тому таке тепло сприймається організмом людини як власне. Саме таке випромінювання генерує нагрівальний елемент килимка з підігрівом. Такий обігрів посилює кровообіг та поліпшує обмін речовин. Особливо корисний обігрів ступень ніг, оскільки там знаходяться рецептори, пов'язані з усім організмом через центральну нервову систему.
Люди, які постійно працюють за комп'ютером, на власному здоров'ї відчувають його згубний вплив. Справа не тільки в електромагнітному полі екрана монітора та самого системного блоку, але і в негативному впливі оргтехніки на склад повітря. Зниження в повітрі приміщення негативно заряджених іонів впливає на погіршення здоров'я та самопочуття його мешканців. Особливо відчутно вплив в приміщеннях з великою кількістю комп'ютерів та оргтехніки. Частково, аніони (негативні іони) можна заповнити відкривши вікно, особливо після дощу  чи грози. Однак, для повного заповнення природного іонного балансу відчиненої фіртки не достатньо. Для утворення аніонів можна використовувати прилади, що генерують довгохвильові випромінювання інфрачервоного спектру. Саме до цього типу пристроїв відноситься нагрівальний елемент килимка з підігрівом - інфрачервона карбонова плівка. Зрозуміло, маленького килимка не достатньо для аеронізації всього приміщення, але частково заповнити баланс аніонів в зоні, де він знаходиться йому під силу. Більш ефективно використовувати ІЧ-обігрівачі, такого ж спектру. Іонізація від ІЧ-випромінювання відбувається сама по собі - адже це природний процес. Молекули кисню заряджені негативними іонами необхідні для кращої взаємодії з гемоглобіном в крові. Клітини насичуються киснем, і як наслідок - поліпшується самопочуття, зникає втома, головний біль, стреси та безсоння.
Також пропонуємо теплоковрики, на основі тонкого екранованого кабелю з вбудованим термостатом. Підключення виконується в розетку або прикурювач автомобіля. На відміну від плівкових килимків вважається більш безпечним, оскільки має провід заземлення. Такий килимок можна використовувати як підстилку для домашніх тварин. Однак не забувайте про безпеку та використовуйте підключення до мережі свого житла через УЗО, або дифавтомат з обов'язковим заземленням до контуру будівлі.

© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: