Корисні розділи сайту title=
Категорії
Мова  УкраинскийRussian

Тепла підлога Woks

У цій категорії немає товарів.

З кожним роком електрична тепла підлога все більше і більше завойовує довіру людей, тим самим стає невід'ємною і необхідною частиною ремонту. Крім того, що при правильно закладеному кабелі можна повністю опалити будинок, або ж просто встановити комфортний обігрів поверхні підлоги, але і при цьому тепла підлога вважається родзинкою в євроремонті, за допомогою якої Ви зможете не тільки комфортно відпочивати вдома, але і показати статус Вашої родини. На даний момент в Україні на ринку збуту присутня величезна кількість торгових марок опалювальних електричних теплих підлог, і споживач може без проблем вибрати для себе найбільш підходящий, починаючи відштовхуватися від країни виробника, технічних характеристик, і закінчуючи одним із незначних факторів - це ціна. Саме тому частіше зупиняються на вітчизняному виробництві, оскільки у вартість не входить оплата як мінімум митних зборів у порівнянні із зарубіжними торговими марками. Проте низька вартість в нашому розумінні часто межує з поганою якістю. Не завжди це думка вірна, тому в цій статті на прикладі теплої підлоги Woks постараємося зламати цей стереотип.
Електрична тепла підлога Woks(Вокс) виготовляється на відомому українському заводі «Одескабель». В якості продукції цього підприємства не сумнівається ні хто, оскільки кілька десятків років Одеський завод виробляє найкращу кабельно-провідникову продукцію в Україні. Свій перший досвід у виробництві теплої підлоги підприємство отримало в 1993 році, почавши виробництво резистивного кабелю для компанії НВКП «Елетер», яка, в свою чергу випускала остаточний продукт у вигляді нагрівальних секцій і матів, відомих всім під торговою маркою «Ексон». Вже більше 20-ти років Ексон на ринку України підтверджував якість часом і максимальним терміном гарантії серед конкурентів 25років(«Ексон Еліт»). На сьогоднішній день «Одескабель» вирішується на випуск власної торгової марки «Woks». В асортименті продукції «Woks» нагрівальні секції для теплої підлоги як для монтажу в шар цементно-піщаної стяжки(товщиною 30-50мм), так і секції тонкого кабелю в шар плиткового клею (товщиною 7-10мм). Також зовнішні нагрівальні кабелі для систем сніготанення відкритих площ і систем анти-зледеніння дахів і водостоків.

Всі вироби протестовані на відповідність самим жорстким стандартам кабельної індустрії: вхідний контроль матеріалів, що йдуть на виготовлення кабелю, поопераційний контроль виготовлення, перевірка якості накладання ізоляції і оболонки кабелів, проведення випробувань на герметичність 100% вже готових секцій.
Купити теплу підлогу Woks(Вокс) в Києві ми пропонуємо за прийнятною ціною, з гарантією 12 років, професійною консультацією і безкоштовною доставкою по всій Україні.

© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: