Корисні розділи сайту title=
Категорії
Мова  УкраинскийRussian

Тепла підлога Profi Therm Eko 1,5кв.м 220W двожильний мат

1719.00 грн.
Виробник: Profi Therm Eko (Украина)
Модель: Profi Therm Eko 1,5
Наявність: В наявності

Тепла підлога Профі Терм Еко - це електричний нагрівальний двожильний мат, який складається з нагрівального кабелю та стекловолокневої сітки, на якій він розташований методом вплетення з однаково рівномірним кроком, завдяки чому забезпечено рівномірне прогрівання в приміщенні по всій площі. Ширина сітки - 0,5 метра, а товщина кабелю - 0,4 мм, і він має екран, а екранований кабель зменшує вплив шкідливих електромагнітних випромінювань. Даний мат має 150 Вт споживчої потужності на метр квадратний, що є оптимальною для комфортного обігріву підлоги. Тому такі мати укладають в приміщеннях, де вже існує якесь джерело опалення. Але якщо Вам необхідно повноцінно обігріти кімнату (будинок) і у Вас є можливість підняття рівня підлоги, то краще придбати електричний нагрівальний кабель ProfiThermEko.
Завдяки невисокій лінійної потужності цього мата,укладання виконують в клейовий розчин, товщиною 1 см, без пристрою цементно-піщаної стяжки, що абсолютно не впливає на рівень підлоги. Такий монтаж є оптимальним в приміщеннях з низькими стелями, або ж у квартирах, де роблять частковий ремонт.
Ще перевагою мата - є легкість та швидкість монтажу. Розмотуємо мат, який знаходиться в рулоні на попередньо прогрунтовану поверхню, це необхідно для усунення рештків пилу, що дозволить поліпшити чіпкість між матом і основою підлоги. У місцях повороту розрізаємо сітку (нівякому випадки не розрізаємо кабель), та з легкістю розвертаємо в тому напрямку, в якому нам потрібно. Якщо в кімнаті є невеликі ніші, які необхідно обігрівати, то це не проблема - кабель з легкістю можна від'єднати від сітки, вкласти, після чого продовжити розмотування рулону (мата). Монтаж потрібно починати з тієї сторони де буде знаходитися (підключатися) терморегулятор, тому що на початку рулону знаходиться підвідний провід живлення, який служить для підключення до термостата (регулятор з датчиком температури підлоги, і в деяких випадках з датчиком вимірювання температури повітря).
Ще одним з плюсів нашого вітчизняного електричного нагрівального мату ProfiThermEko, який виготовлюють в Україні, є ціна. Так як у зв'язку з нестабільною ситуацією в країні іноземна валюта скаче, і ціни зростають. То профі терм еко залишається стабільний, і гарантія у нього розповсюджується на 15 років.
При купівлі мата Профітерм Еко радимо відразу придбати терморегулятор, який Ви можете вибрати в розділі регулятори температури. А також Вам знадобиться гофрована трубка довжиною 2 метри та діаметром - 16мм (рекомендований стандарт).

Технічні характеристики кабелю
Загальна потужність секції 220 Вт
Тип з'єднання муфтове
Зовнішній діаметр 4 мм
Довжина монтажних кінців 2,5 м
Номінальна напруга 220В (+/- 5%)
Макс. t зовнішньої оболонки +65 С
Технічні характеристики мата
Довжина мата 1,0 м
Ширина мата 50 см
Потужність на м2 150 Вт

Написати відгук

Ваше Ім'я:

Ваш відгук:

Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на картинці :


© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: