Корисні розділи сайту title=
Категорії
Мова  УкраинскийRussian

Захист від протікання води Аквасторож Преміум 2*15

8976.00 грн.
Модель: Аквасторож "Премиум 2*15"
Наявність: В наявності

Комплект аквасторож преміум 2*15 - система захисту від потопу третього покоління, з резервними джерелами живлення, що забезпечує 100% гарантію блокування водопостачання в момент аварійної ситуації. Даний набір укомплектований усіма необхідними елементами для виявлення та самостійного усунення протікання шляхом перекриття подачі води в трубах. Комплектація складається з трьох основних частин: датчиків виявлення води, кульових електрокранів, блоку керування з двома джерелами живлення.


Комплектація набору аквасторож преміум 2*15 та опис комплектуючих:


- 4 датчика протікання води з шнурами для підключення до контролера довжиною 2м, 4м, 6м та 10м. Підключення проводів до блоку виконується за допомогою спеціальних клем. Встановлюються по одній штуці в приміщеннях з сантехнічними трубами, наприклад: під батареєю, біля ванної, під раковиною, поблизу пральної машини і т.д. В момент попадання вологи на датчик, сигнал про витік поступає на блок управління.


- 2 кульових крана з сервоприводом для труб діаметром 1/2"(півдюйма). Врізаються на вводі холодної та гарячої води у стояків, відразу за ручними вентилями. Крани оснащені новітнім редуктором з металевими шестернями, що дозволяє перекрити воду протягом 2-ух секунд.


- Контролер Аквасторож ПРЕМІУМ - мозковий центр всієї системи, до якого підключаються всі елементи. Приймає сигнали від датчиків та здійснює блокування водопостачання. Здійснює контроль кожного датчика персонально, та розпізнає обрив, якщо такий є. Працює автономно від 3-х батарейок R14 (тип-C‖). У разі якщо батареї посаджені, включається блок безперебійного живлення на ультра накопичувачах, що дозволяє зберегти повну працездатність системи. Акумулятора вистачає на 200 тис. зарядів/розрядів. Контролер оснащений вбудованим слабкострумовим реле 24В, 1А, для можливості підключення GSM-сигналізацій і т.д. Повний список функцій закінчує програма самоочищення кранів та можливість відключення датчиків.


Система від протікання може бути змонтована протягом 1-ї години. Якщо оздоблювальні роботи вже виконані, і прокладати додаткові кабелі немає можливості, тоді пропонуємо розглянути комплектацію преміум радіо 2*15. Також можливо укомплектувати систему усіма елементами окремо. Гарантійний термін експлуатації-3 роки поширюється на систему куплену в будь-якому місці, однак рекомендуємо придбати її у офіційного дилера. Ви можете купити аквасторож преміум 2*15 з безкоштовною доставкою, а токо ж ціна у нашому інтернет-магазині нижче ринкової. Зателефонуйте нам і ми допоможемо підібрати необхідний комплект.
 

Написати відгук

Ваше Ім'я:

Ваш відгук:

Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на картинці :


Схожі товари (1)
© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: