Корисні розділи сайту title=
Категорії
Мова  УкраинскийRussian

Захист від протікання води Аквасторож Преміум 1*25

9729.00 грн.
Модель: Аквасторож Премиум 1*25
Наявність: В наявності

Комплект аквасторож преміум 1*25 - інноваційна система «антипотоп» третього покоління, оснащена резервними джерелами живлення і всіма необхідними компонентами для автоматичної роботи. У комплекті знаходиться блок керування з двома джерелами живлення і підключаються до нього 5датчиков виявлення води і кульовий электрокран, що дозволяє перекрити систему водопостачання протягом 2-ух секунд.

Компоненти комплекту аквасторож преміум 1*25 і опис комплектуючих:

-5 датчиків виявлення потопу з кабелями для підключення до головному контролеру довжиною 2м, 4м,6м, 10 і 10м. До центрального блоку шнури датчиків підключаються за допомогою спеціальних клем. Їх розташовують у всіх приміщеннях і місцях з сантехнічним обладнанням та трубами: під радіаторами, полотенцесушителем, поблизу, з ванною, умивальником або пральною машинкою. Коли на датчик потрапляє вода, контролер отримує аварійний сигнал і відправляє команду крану кранів, які в свою чергу перекривають подачу води в систему водопостачання.

-1 кульовий кран з автоматичним приводом для труби діаметром 1"дюйм. Монтується на вводі стояка холодної або гарячої води, після ручного механічного вентиля. Кран з електроприводом оснащений новітнім редуктором, який дозволяє перекрити воду в максимально короткий термін (1-2секунды). При необхідності підключити до системи додаткові крани, їх можна придбати окремо.

- Контролер Аквасторож ПРЕМІУМ - центральний модуль, який здійснює контроль за всіма компонентами комплекту і забезпечує працездатність всієї системи. До цього блоку підключаються всі елементи комплекту (крани і датчики води) за допомогою спеціальних шнурів. При аварійній ситуації, коли вода потрапляє на датчик вологи, контролер приймає сигнал протікання і забезпечує блокування водопостачання протягом 2-ух секунд. Здійснює індивідуальний контроль кожного датчика, і фіксує обрив, якщо така є.  Робота блоку підстрахована резервними джерелами живлення, це дозволяє зберегти повну працездатність системи в будь-якій ситуації. Може працювати автономно від 3-х батарейок R14 (тип-C‖) та від блоку безперебійного живлення на ультра накопичувачах, якщо батареї будуть посаджені. Вбудоване реле 24В, 1А дозволяє підключення GSM-сигналізацій, і інтегрувати роботу з системою «розумний дім».

Змонтувати систему від протікання води під силу звичайному сантехніку, а монтаж здійснюється в найкоротші терміни. Також система може бути встановлена в приміщеннях з готовим ремонтом, якщо можливості прокладання з'єднувальних шнурів немає, тоді Вам необхідний комплект на радиосигнале «аквасторож преміум радіо 1*25». Якщо кількість компонентів комплекту Вам не підходить, можливо укомплектувати систему усіма елементами окремо. 3-х річна гарантія поширюється на систему куплену в будь-якій торговельній точці, але все ж рекомендуємо придбати її у офіційного дилера. Наш інтернет-магазин є сертифікованим дилером, який працює з дистриб'ютором вже не перший рік.  Ви можете купити захист від протікання води аквасторож преміум 1*25 з безкоштовною доставкою, і ціна у нашому інтернет-магазині нижче ринкової. Зателефонуйте нам і ми допоможемо підібрати потрібний комплект.

Написати відгук

Ваше Ім'я:

Ваш відгук:

Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на картинці :


© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: