Корисні розділи сайту title=
Категорії
Мова  УкраинскийRussian

Терморегулятор Terneo pro програмований

1133.00 грн.
Модель: pro
Наявність: В наявності

 

Регулятор температури terneo pro призначений для підтримки комфортної температури повітря або поверхні підлоги (а також в комбінації підлоги і повітря одночасно, з обмеженням температури підлоги). У приладі передбачено 3 робочих режиму: ручне управління, робота по таймеру і відпустку:
— режим ручного управління дозволяє виставити комфортну температуру в діапазоні 5...30°С по повітрю і 5...45 °С по підлозі. У цьому режимі термостат автоматично буде підтримувати встановлену температуру в приміщенні.
— управління в режимі таймер передбачає налаштування індивідуального графіка опалення приміщення, що дозволяє знизити витрати електроспоживання енергії. Комфортна температура нагріву буде підтримуватися тільки в необхідний час доби (наприклад, з ранку до виходу на роботу, ввечері після повернення тощо), в інший час буде підтримуватися економний режим роботи. Даний режим передбачає поділ тижня на будні та вихідні дні. Будні можливо розбити на 2 періоду з комфортною температурою, а вихідні на 1.
— режим від'їзд передбачає встановлення дати початку і закінчення часу Вашої відсутності. У цьому режимі система буде підтримувати задану температуру на період виставлених дат.
Контроль температури здійснюється з двох датчиків: виносний датчик температури підлоги і датчик температури повітря вбудований в корпус. Виносний датчик поміщається в монтажну трубку (Ø 16 мм). При необхідності датчик повинен легко извлекатся з монтажної трубки, для можливості його заміни на новий. Область застосування даного пристрою: «комфортний підігрів підлоги» або «основний обігрів приміщення». Дана модель також може управляти системами опалення на основі електро-конвекторів, інфрачервоних та інших електро-обігрівачів.

Гарантія на термостат становить 2 роки. Виробництво Україна. Можливі кольори: білий і слонова кістка. 

Подивитися інші моделі термостатів terneo

характеристики терморегулятора
гістерезіс 1 °С
колір корпусу білий або слонова кістка (на выбір)
опір датчика 10 кОм при температурі 25 °С
робоча напруга 220 В
максимальне навантаження 16 А, 3000 Вт
діапазон температур по повітрю ОТ +5 С ДО +30 С по повітрю ОТ +5 С ДО +45 С
розміри 60*60*25мм
тип монтажу внутрішній в підрезетник
датчик в комплекті датчик температури підлоги довжиною 3м

Написати відгук

Ваше Ім'я:

Ваш відгук:

Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на картинці :


© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: