Корисні розділи сайту title=
Категорії
Мова  УкраинскийRussian

Терморегулятор Termocontrol LTC 230 механічний

549.00 грн.
Модель: LTC 230
Наявність: В наявності

 

Механічний термостат Termocontrol LТС 230 – найпростіший пристрій для керування електричною теплою підлогою з модельного ряду Termocontrol. Панель керування пристрою складається з тумблера включення/відключення ("ON/OFF") і обертового диска з маркуванням температур. Для включення нагріву системи терморегулятора переведіть перемикач у верхнє положення «ON» і виставте поворотний диск на значення бажаної температури, і система буде автоматично підтримувати заданий температурний режим.

Пристрій поставляється і працює з виносним датчиком температури підлоги і використовується для підтримки комфортної температури підлогового покриття. Термодатчик фіксує зміни фактичної температури відповідно до виставленої, і самостійно замикає/розмикає контакт реле. Якщо фактична температура в місці розташування датчика, менш виставленої на регуляторі, включається нагрів і світлодіод світиться червоним. Коли система досягла заданої користувачем температури, загоряється зелений світлодіод і система переходить в режим відключеного нагріву.

У порівнянні з механічними термостатами інших торгових марок Termocontrol LТС230 має кілька додаткових функцій: режим роботи без датчика і захист від перегріву контактів пристрою. При виході з ладу виносного датчика температури пристрій інформує користувача миготінням зеленого світлодіода. В разі поломки виносного датчика, LТС 230 має функцію роботи в режимі регулювання потужності, поки датчик температури не буде замінений на новий. Захист від перегріву вимикає силове реле в момент перевищення максимального навантаження або у випадку перегріву контактних клем, забезпечуючи пожежну безпеку пристрою, і продовжує його ресурс роботи. Спрацьовування захисту від перегріву супроводжується миготінням червоного світлодіода.

Купити термостат Termocontrol LTC 230 з безкоштовною доставкою та гарантією 2 роки, можна зателефонувавши нам за телефоном (099)526-36-36 або замовивши лот через корзину сайту.

характеристики терморегулятора
гістерезіс 1 °С
колір корпусу білий або бежевий (на вибір)
опір датчика 10 кОм при температурі 25 °С
робоча напруга 230 В + - 10%
максимальне навантаження 16 А, 3600 Вт (постоянная нагрузка 3000 Вт)
діапазон температур ОТ +5 С ДО +40 С
розміри 80*80*40мм
тип монтажу внутрішній в підрезетник
датчик в комплекті датчик температури підлоги довжиною 3м

Написати відгук

Ваше Ім'я:

Ваш відгук:

Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на картинці :


© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: