Корисні розділи сайту title=
Категорії
Мова  УкраинскийRussian

Терморегулятор Termocontrol LTC 630 програмований

875.00 грн.
Модель: LTC 630
Наявність: В наявності

Програмований терморегуляторTermocontrol LTC 630 з рідкокристалічним дисплеєм і «LED» підсвічуванням білого кольору. На вигляд це точна копія цифрового термостату Termocontrol LTC530, але ця модель включає в себе атоматический режим з таймером, програмованим на шість періодів часу. Термостат працює в парі з виносним датчиком температури на дроті, та здійснює постійну підтримку комфортної температури підлоги. Величезний плюс цієї моделі полягає в розширеному діапазоні регульованих температур. Оскільки термостат призначений для підтримки температури від мінус 20 до плюс 40 С, його застосування не обмежується управлінням системою «тепла підлога», але і може застосовуватися в системах сніготанення відкритих площ (в даному випадку термостат встановлюється всередині приміщення, а датчик виводиться зовні, в зоні обігрівається майданчики).

Термостат підтримує три основних режими роботи: автоматичний, ручний і режим роботи без датчика (режим регулювання потужності).

 Ручний режим дозволяє встановити температуру, яку система буде підтримувати на постійній основі, наприклад, під час тривалої відсутності користувача в зимовий період, для запобігання промерзання приміщення.

Програмний режим термостата дозволить встановити налаштування таймера на шість періодів часу в добу, після чого система автоматично буде змінювати температурний режим, відповідно виставленої програмі. Функція копіювання налаштувань значно скорочує часові витрати на програмування.

 В разі поломки виносного датчика, режим регулювання потужності дозволить користуватися системою, до моменту усунення неполадок датчика температури.

Крім перерахованих вище можливостей модель підтримує такі додаткові функції: обмеження температурного діапазону, блокування кнопок, відображення реального часів, зміни гістерезису.

Середній експлуатаційний термін не менше 7 років, гарантія 24 місяці.

Купити терморегулятор Termocontrol LTC 630 з безкоштовною доставкою та гарантією 2 роки, можна зателефонувавши нам за телефоном (099)526-36-36 або замовивши лот через корзину сайту.

характеристики терморегулятора
робоча напруга 230 В + - 10%
максимальне навантаження 16А, 3600Вт (постійне навантаження 3000Вт )
діапазон температур ОТ -20С ДО +40 С
розміри 80*80*40мм
тип монтажу внутрішній в підрезетник
датчик в комплекті датчик температури підлоги довжиною 2,2м

Написати відгук

Ваше Ім'я:

Ваш відгук:

Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на картинці :


© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: