Корисні розділи сайту title=
Категорії
Мова  УкраинскийRussian

Терморегулятор termocontrol LTC 440 двохзонний

875.00 грн.
Модель: LTC 440
Наявність: В наявності

Termocontrol LТС 440 – двохзонний цифровий терморегулятор з двома датчиками температури підлоги в комплекті. Основне застосування: автоматизація роботи систем «тепла підлога», але завдяки широкому діапазону регулювання температур (від -20С до +40С), дана модель може керувати підігрівом відкритих площ в системах «сніготанення». Пристрій, призначений для одночасного управління двома контурами електричної теплої підлоги, в окремих приміщеннях. Візуально лицьова панель цього терморегулятора нічим не відрізняється від моделей LТС 530 і LТС 630, але монтажна частина пристрою з затискними контактами має на чотири клеми більше, для підключення додаткової нагрівальної секції і другого датчика температури підлоги. Основне застосування: автоматизація роботи систем «тепла підлога», але завдяки широкому діапазону регулювання температур (від -20С до +40С), дана модель може керувати підігрівом відкритих площ в системах «сніготанення».

Дана модель з легкістю замінить два окремих регулятора, при дотриманні двох умов. Перше: потужність кожного нагрівального контуру не більше 2000 Вт. Друге: обидві зони обігріву не повинні перебувати на великій відстані від терморегулятора, оскільки провід кожного датчика має довжину 3 метри. Ідеально підійдуть для підключення, два сусідні приміщення розділених загальної перегородкою, або мають загальний дверний проріз. При необхідності датчик температури можна подовжити, і цим умовою можна знехтувати, але необхідно пам'ятати, що чим довше датчик, тим складніше його можна буде замінити, у випадку поломки.

Бажані температури нагріву, встановлюються користувачем за допомогою кнопок розташованих на лицьовій частині пристрою. Температура встановлюється окремо на кожну зону обігріву виходячи з особистих переваг або технічних потреб в діапазоні від -20С до +40С. Рідкокристалічний дисплей відображає як виставлений температурний режим, так і фактичну температуру. Після налаштування установок термостат в автоматичному режимі буде підтримувати температуру кожної зони окремо, обмежуючи роботу нагрівальних секцій з досягненням бажаного результату.

Купити двозонний термостат (терморегулятор) Termocontrol LТС 440 в Києві, і безкоштовною доставкою по Україні Ви можете через корзину нашого інтернет-магазину, або за номером телефону. Гарантія на виріб 2 роки, виробництво – Україна.

характеристики терморегулятора
гістерезіс 0,5°С
колір корпусу білий або бежевий (на вибір)
опір датчика 10 кОм при температурі 25 °С
робоча напруга 230 В + - 10%
максимальне навантаження 10А, 2000Вт + 10А, 2000Вт
діапазон температур ОТ -20 С ДО +40 С
розміри 80*80*40мм
тип монтажу внутрішній в підрезетник
датчик в комплекті датчик температури підлоги довжиною 3м

Написати відгук

Ваше Ім'я:

Ваш відгук:

Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на картинці :


© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: