Корисні розділи сайту title=
Категорії
Мова  УкраинскийRussian

Терморегулятор iReg T6 (black)

2970.00 грн.
Модель: iReg T6 black
Наявність: В наявності

Термостат iReg T6 (black) – програмований термостат з кольоровим сенсорним дисплеєм для автоматичного керування електричними і водяними теплими підлогами. Призначений для управління обігрівом без прямої участі користувача, підтримуючи температуру обігріву і самостійно змінюючи її заздалегідь, в запрограмовані періоди часу. Сучасний дизайн корпусу чорного кольору, прикрасить будь-який, навіть найвишуканіший інтер'єр.
Термостат підтримує роботу в двох режимах: 1) ручний 2) програмний. У першому режимі термостат буде підтримувати постійну температуру задану користувачем. Програмний режим роботи набагато ефективніше з точки зору зручності і економічності енергоспоживання. Програма дозволяє зробити налаштування роботи системи під індивідуальні потреби і розпорядок дня, розділяючи добу на шість часових періодів. Грамотно виставлений сценарій роботи термостата, дозволить заощадити електроспоживання в процесі експлуатації. Суть заощадження полягає в тому, щоб виставити знижену температуру системи, коли в нагріванні немає гострої необхідності, наприклад, нічний або робочий час. Налаштування термостата дозволяють розділити індивідуально кожен день тижня на 6 періодів, і на кожен часовий відрізок встановити бажану температуру в діапазоні від +50С до +400С. Також доступні опції замерзання та блокування екрану від дітей.
Наявність двох датчиків (внутрішній датчик повітря і виносний датчик температури підлоги) передбачає управління як для нагрівання поверхні підлоги, так і для підтримки температури повітря приміщення при основному опаленні. А наявність сухого контакту дозволяє підключення не тільки електричних систем обігріву, але і водяної теплої підлоги. Досить великий і інформативний кольоровий дисплей, що відображає велику кількість іконок, дозволяє інтуїтивно розібратися в меню терморегулятора. IReg T6 оснащений реле на 20А, дозволяє підключити навантаження до 4400Вт, що набагато вище, ніж у інших термостатів.
Гарантія на виріб 2 роки, виробництво – Тайвань. Колір чорний.

 

характеристики терморегулятора
робоча напруга 220-230 В
максимальне навантаження 20А, 4400 Вт
діапазон температур від +5С до +40С
розміри 110 Х 85мм
тип монтажу внутрішній
датчик в комплекті датчик температури підлоги довжиною 2,5м + вбудований датчик температури повітря
захист від дітей є

Написати відгук

Ваше Ім'я:

Ваш відгук:

Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на картинці :


© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: