Корисні розділи сайту title=
Категорії
Мова  УкраинскийRussian

Терморегулятор iReg T5 (white)

3230.00 грн.
Модель: iReg T5 white
Наявність: В наявності

Термостат iReg T5 (white) – програмний терморегулятор з кольоровим сенсорним дисплеєм призначений для автоматичного керування електричними теплими підлогами, конвекторами та іншими електрообігрівачами. Контролює управління обігрівом без участі користувача, змінюючи температуру  заздалегідь у встановлені періоди часу. Досконалий дизайн корпусу білого кольору, прикрасить будь-який сучасний інтер'єр.
Терморегулятор підтримує роботу в ручному і програмному режимах. У режимі ручного управління система буде підтримувати постійну температуру нагрівання. Програмований режим дозволяє більш ефективно з точки зору економії енергоспоживання налагодити роботу системи. Поділяючи добу на шість періодів часу, програма дозволяє виставити час нагрівання, залежно від індивідуального розпорядку дня користувача. Грамотно встановлений графік роботи системи, дозволяє знизити сумарне електроспоживання в період експлуатації. На кожен окремо взятий день тижня і бажаний відрізок часу, можливо встановити температуру нагрівання в інтервалі від +50С до +400С.
Багатомовний інтерфейс, в тому числі і наявність російської мови, дозволяє швидко розібратися в меню термостата. Моніторинг енергоспоживання, з розрахунком вартості електроенергії і графічною візуалізацією роботи системи, а також звітність про витрачені кВт і грошові витрати. Також доступні опції антизамерзання, блокування сенсора від дітей, два варіанти меню, три режими підсвічування.
Наявність внутрішнього датчика повітря і виносного датчика температури підлоги передбачає як управління системою для нагрівання поверхні підлоги, так і для підтримки температури повітря приміщення при основному опаленні. Термостат підтримує синхронність роботи з датчиками інших виробників, що дозволяє замінити старі термостати без заміни вже встановленого датчика підлоги.
Гарантія на виріб-2 роки, виробництво – Тайвань. Колір білий.

 

характеристики терморегулятора
робоча напруга 220-230 В
максимальне навантаження 16А, 3600 Вт
діапазон температур від +5С до +40С
розміри 86 Х 86мм
тип монтажу внутрішній
датчик в комплекті датчик температури підлоги довжиною 2,5м + вбудований датчик температури повітря
захист від дітей є
моніторинг енерговитрат є

Написати відгук

Ваше Ім'я:

Ваш відгук:

Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на картинці :


© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: