Корисні розділи сайту title=
Категорії
Мова  УкраинскийRussian

Терморегулятор DEVIreg Touch (black)

3324.00 грн.
Модель: Touch
Наявність: В наявності

 Мікропроцесорний термостат DEVIreg touch – багатофункціональний сенсорний терморегулятор з програмованим інтелектуальним та комунікаційним таймером і 2-ма датчиками температури (температури підлоги і повітря). Це революційна розробка компанії Devi, яка зуміла посунути конкурентів на задній план. Його ще називають смартрегулятор завдяки можливості дистанційного налаштування через код. Область застосування DEVItouch не обмежується управлінням електричними теплими підлогами. Завдяки вбудованому датчику повітря, пристрій також може використовуватися для систем повного опалення приміщення на базі електричних нагрівальних приладів: електроконвекторів, інфрачервоних обігрівачів, теплових панелей тощо.

 Devireg Touch не має аналогів серед конкурентів. Унікальна функція колібровки датчика дозволяє вибрати тип виносного датчика температури підлоги на проводі, що дозволяє провести заміну терморегулятора без заміни старого термодатчика від попереднього термостата. Для установки потрібно всього лише вибрати в меню потрібний опір датчика.

Терморегулятор можна налаштувати як на постійне підтримання температури, так і на автоматичну зміну температури, коли періоди з економною (зниженою) температурою і періоди з комфортною температурою будуть змінюватися самостійно, за заздалегідь згідно зі встановленими налаштуваннями. До установки індивідуального температурного режиму програма налаштована за замовчуванням на такі комфортні періоди: понеділок – п'ятниця з 6:00 до 8:00 і з 16:00 до 22:30, субота – неділя з 7:00 до 22:45. Крім того термостат оснащений адаптивною функцією «ПРОГНОЗ» яка сама розрахує час включення нагріву, щоб досягти необхідної температури до заданого часового періоду. Користувачеві досить встановити тільки час, коли необхідна комфортна або економна температура.  

Крім іншого, терморегулятор має наступні особливості і переваги:  

▪ подсвечивающийся сенсорний дисплей.

▪ просте і зручне в користуванні меню.

▪ можливість налаштування через інтернет.

▪ індивідуальна максимально гнучка програма таймера з установкою днів і часу, дозволяє заощадити споживання енергії у ті періоди часу, коли користувач спить або відсутній вдома.

▪ режим «відкрите вікно», перешкоджає інтенсивному нагріванню системи, коли датчик фіксує різке падіння температури в приміщенні.

▪ функція "від'їзд": призупиняє роботу системи за стандартним розкладом в зазначені періоди часу.

▪ лічильник енергоспоживання з можливістю перегляду енерговитрат через 7 і 30 днів, що дозволяє оптимізувати налаштування системи для майбутньої економії.

▪ сумісність з рамками багатьох виробників, дозволяє легко інтегрувати терморегулятор в рамки з внутрішніми розмірами 55 x 55 мм (одинарні і блокові), наприклад: Berker – Q1, Modul 2, S1; Elso Fashion; Gira – E2, Legrand – Valena, Galea Life; Standard 55, Esprit; Merten – Atelier-M 1-M, M-Smart, M-Plan; ABB Jussi; ELKO RS16; ELJO Trend; Schneider – Exxact, Primo; Hager – Kallysto, Kallysto Art 1, Busch Jäeger – Reflex S1, Reflex S1 Linear Kallysto Stil 2; Jung – A plus 1, A500 1, LS990 2.

▪ сумісний з різними NTC датчиками підлоги DEVI 15K, Eberle 33K, Ensto 47K, FENIX 10K, Teplolux 6K, Raychem 10K, Aube 10K, Warmup 12K, OJ 12K.

▪ захист від дітей блокує екран і використовується для запобігання доступу та внесення небажаних змін в налаштування термостата.

▪ гарантія 5 років, що є рекордним гарантійним строком серед всіх відомих виробників термостатів.

 Купити DEVIreg touch – дуже простий і зручний у користуванні смартрегулятор, що дозволяє отримати максимум економії та комфорту від нагрівальної системи, Ви можете на нашому сайті складської ціною. І отримати достовірну інформацію та вичерпні відповіді на всі ваші питання по товару.

Переглянути інші моделі DEVIreg

характеристики терморегулятора
робоча напруга 220-240 В
максимальне навантаження 16 А, 3680 Вт (при 230В)
діапазон температур ОТ +5 С ДО +45 С
тип монтажу внутрішній
датчик в комплекті датчик температури підлоги довжиною 2,5м
адаптивна функція є
моніторинг енерговитрат є
мова користування 25 мов, в тому числі і російська

Написати відгук

Ваше Ім'я:

Ваш відгук:

Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на картинці :


© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: