Корисні розділи сайту title=
Категорії
Фільтр
Фільтр за ціною:
Мова  УкраинскийRussian

Електричні конвектори

Вид: Список / Таблиця
На сторінці:

 

Електричні конвектори - електричні опалювальні прилади, що виробляють тепло за принципом конвекції. Конвекція - процес перенесення тепла в рідинах та газах потоками речовини, також конвекцією називають перенесення тепла, маси або електричних зарядів рухомим середовищем. Принцип роботи електричного конвектора полягає в циркуляції теплих повітряних мас в приміщенні, шляхом нагрівання повітря. Нагрівальний елемент конвектора - електричний тен, який нагріває повітря та запускає процес конвекції. Нагріте теном повітря стає легше, піднімається вгору та переноситься до протилежної стіни приміщення, при охолодженні важчає та починає опускатися вниз, після чого повертається назад  до конвектору, і процес повторюється знову та знову.
Електричний конвектор складається з нагрівального елемента (тена) поміщеного всередину нижньої частини металевого корпусу. На нижній та верхній частині корпусу розташовані отвори, внизу для забору холодного повітря та у верхній лицьовій частині для віддачі нагрітого повітря приміщенню. Більшість сучасних конвекторів обладнані датчиками безпеки, які захищають прилад від перегріву в аварійних ситуаціях. Температура елемента нагріву не вище 1000С, тому не спалює кисень та осівший пил. Корпус конвектора нагрівається ще менше (від+40 до+800С в залежності від виробника), а тому не являє небезпеки обпектися та сміливо може встановлюватися в дитячій кімнаті. В комплект входить кронштейн для настінного монтажу, деякі моделі поставляються зі спеціальними ніжками на колесах.
Багато електроконвекторів обладнані термостатом з датчиком температури повітря. Електронні або електромеханічні термостати дозволяють виставити бажану температуру приміщення, а датчик температури повітря обмежує роботу конвектора при досягненні цієї температури. Таким чином, температура приміщення підтримується в автоматичному режимі. Електронний термостат дорожче електромеханічного, однак, відрізняється безшумністю роботи, надійністю та точністю регулювання температури (похибка 0,10С). Похибка електромеханічного регулятора приблизно 10С. При однаково виставленій температурі, електронний термостат дозволяє заощадити 3-4% електроенергії. Тому переплата коштів при купівлі виправдана економією в процесі експлуатації. Діапазон регулювання температури, як правило, від+5 до +300С.
За розмірами та формою електроконвектори можна розділити на дві групи: високі та довгі (плінтусні). В перших температура нагріву тена вище, і природна тяга сильніше завдяки висоті корпусу, ці фактори компенсують вузьку довжину нагрівального елемента. Другі - не потребують компенсації, оскільки нагрівач довше. Їх перевага полягає в тому, що конвекційні потоки менше, а значить, приміщення прогрівається рівномірніше. Місця установки визначаються найбільшими тепловтратами,і встановлюються, як правило, під вікнами та на зовнішніх стінах. Розрахунок потужності електричного конвектора виробляємо виходячи з об'єму приміщення, 40 Ватт на один кубічний метр. Наприклад: потужність електроконвектору для приміщення площею 10м2 та висотою стелі 2,7м розраховується за формулою Р=Sxhx40Вт, тобто 10х2,7х40=1085Вт, цілком підійде конвектор потужністю 1000Вт.
Застосування цієї системи можливо як для основного обігріву приміщень, так і в якості допоміжного або резервного. Відмінне рішення для опалення місць, в яких немає можливості підвести труби центрального опалення. Встановіть систему в житловому будинку, як доповнення до існуючого опалення , і Ваш комфорт не буде залежати від різкої зміни погодних умов, коли система центрального опалення не в змозі впоратися самостійно.
Ваш комфорт у Ваших руках. Зв'яжіться за номерами вказаними на сайті, і ми допоможемо прийняти правильне рішення у виборі обладнання.

© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: