Саморегулюючий кабель Nexans DEFROST PIPE 15

Саморегулюючий кабель Nexans DEFROST PIPE 15
Саморегулюючий кабель Nexans DEFROST PIPE 15
247.00 грн.
Виробник: Nexans (Норвегия)
Модель: DEFROST PIPE 15
Наявність: В наявності
Відгуків: 0
Опис

DEFROST PIPE 15-саморегулюючий нагрівальний кабель, для захисту труб від замерзання , підтримки необхідної температури трубопроводів та ємкостей для систем антиобледеніння дахів, жолобів та водостічних труб. Принцип роботи відрізняється від звичайних нагрівальних кабелів. Всередині напівпровідникової матриці розташовані дві струмопровідні жили. В результаті протікання електричного струму матриця збільшує опір пропорційно своєму нагріванню, а струм при цьому зменшується. Чим нижча температура навколишнього середовища, в якій знаходиться кабель, тим вище потужність кабелю. Таким чином на окремих своїх відрізках кабель може видавати різну температуру нагрівання.
Порівняно з резистивними кабелями «самрег» має ряд переваг. По перше не боїться перегріву, навіть якщо жили кабелю стикнуться між собою. По друге виділяєма потужність регулюється кабелем самостійно, в залежності від температури навколишнього середовища, а отже, може використовуватися автономно без терморегулятора. На відміну від кабелю з постійним опором DEFROST PIPE 15 більш економічний, оскільки при нагріванні автоматично знижує теплову потужність. Кабель відрізний, тому дуже зручний для проектування та монтажу окремих ділянок, оскільки його можна відрізати будь-якої довжини, а не підлаштовуватися під найближчий існуючий відрізок в лінійці відрізних кабелів. І величезна перевага в тому що його можна монтувати при мінусових температурах аж до -45 С, а гранична температура монтажу резистивного кабелю не нижче +5 С, інакше при розмотуванні промерзлого кабелю з бухти зовнішня ізоляція буде тріскатися.
Не потрібно забувати, що для експлуатації відрізок нагрівального кабелю необхідно змуфтувати двічі. Перша муфта - сполучна спаюється у місці з'єднання нагрівального кабелю та силового проводу живлення, а друга в кінці нагрівального відрізка, що замикає обидві струмопровідні жили всередині кабелю. Ви можете довірити це вашому електрику, або замовити спайку муфт у нас, та отримати готову до підключення нагрівальну секцію. Також пам'ятаємо, що цей кабель, можливо, підключати і без терморегулятора, однак рекомендуємо довірити управління системою терморегулятору з потрібним набором датчиків, це дозволить заощадити споживання електроенергії. По гарячій лінії нашого інтернет магазину Ви отримаєте вичерпну інформацію, і наші фахівці допоможуть підібрати потрібну секцію кабелю та необхідну апаратуру для експлуатації системи. Купити саморегулюючий кабель DEFROST PIPE 15 ви можете в Києві, а також оформити безкоштовну доставку по Україні.