Корисні розділи сайту title=
Мова  УкраинскийRussian

Тепла підлога Fenix AL MAT, монтаж під ламінат.

  • Comment : 0
  • Views: 2167
 
 І знову нашими монтажниками виконано чергове укладання теплої підлоги. Монтаж алюмінієвих нагрівальних матів Fenix AI MAT, чеського виробництва, виконаний в квартирі ЖК «Липки». Поставленим завданням, був підігрів підлоги з ламінату площею 20 квадратних метрів. Вибір нагрівального матеріалу визначено побажанням замовника, та умовами монтажу. Оскільки необхідно було встановити систему в приміщенні вже з готовим ремонтом і пофарбованими стінами, традиційні нагрівальні кабелі і мати не розглядалися. Адже і той і інший матеріал, вимагає обов'язкового пристрою шару стяжки, або шару клейового розчину, а це купа бруду і пилу. Тому необхідний нагрівальний елемент, що монтується під підлогове покриття сухим способом. Вибір коливався між нагрівальною інфрачервоною плівкою і спеціальним алюмінієвим матом (на основі нагрівального кабелю). 
 Fenix AI MAT - відносно новий матеріал, призначений для підігріву плаваючих підлог, на основі ламінату або паркетної дошки. Це конкурентний аналог нагрівальної інфрачервоної плівки, які також монтуються сухим способом, без додаткового шару стяжки, або шару клейової суміші. Перевага цього матеріалу полягає в довговічності. Оскільки кабель, розміщений всередині алюмінієвої плівки, цілісний, і на нього поширюється заводська гарантія. З плівкою ситуація по гарантії, інша. Гарантія на покриття 10 років, однак, це гарантія тільки на працездатність нагрівального елемента. На елементи, що з'єднують дроти живлення і відрізки плівки, гарантії немає. Таким чином, при поломці підігріву підлоги, фірма яка продала плівку, може легко посилатись на проблему з'єднання. А місця з'єднання, дійсно є самими хворими ділянками даної системи, оскільки виконуються вручну, самими монтажниками. 
 Товщина нагрівального мату всього 2мм, що майже не створює перепадів рівня по ламінату. Монтаж виконується на підложку, що має хороші теплоізоляційні властивості (наприклад пробкова підкладка або фольгоізол). В даному випадку монтаж виконувався на фольгований тепловідбивач, і зверху відразу укладався ламінат. Укладання алюмінієвого мата абсолютно аналогічне до звичайного монтажу нагрівального мату під плитку. Тільки замість сітки розрізається алюмінієва плівка. УВАГА! При надрізі мата, кабель розрізати заборонено, він просто розвертається в бік, повороту наступної смуги мата. А  відкритий відрізок кабелю що залишився, обклеюється армованою алюмінієвою стрічкою, що поставляється в комплекті. Для фіксації нагрівального мату на поверхні підкладки, використовувався алюмінієвий скотч. Гофрована трубка, з датчиком температури виводиться між нагрівальними кабелями мата, врізавши в стяжку, і попередньо вирізавши шматок теплоізоляції для чутливості датчика. Нагрівальну систему, можна експлуатувати відразу після укладання ламінату. Підключення системи виконується через регулятор і ПЗВ (Пристрій Захисного Відключення).
 Дана система розрахована, на комфортний підігрів поверхні підлоги. Проте, за відгуками замовника, під час відключення центрального опалення, система цілком впоралася з опаленням даної квартири. Хоча площа укладання нагрівального елемента склала лише половину площі підлоги квартири.
 
 
 
Тепла підлога Fenix AL MAT, монтаж під ламінат.
Тепла підлога Fenix AL MAT, монтаж під ламінат.
Тепла підлога Fenix AL MAT, монтаж під ламінат.
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 15.2 (Professional) [feofan.net] (opencartadmin.com)
 
© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: