Корисні розділи сайту title=
Мова  УкраинскийRussian

Монтаж теплої підлоги Arnold Rak FHP

  • Comment : 0
  • Views: 1228
 
Чергова система «тепла підлога», на основі нагрівальних матів, змонтована нашою командою в 2-ух квартирах ЖК «Парк Авеню». Дві квартири знаходяться, одна над іншою, з абсолютно однаковим плануванням і обробкою, обігріті за однаковим проектом, і вже 2 роки радують своїх власників. У кожному з апартаментів, змонтовано п'ять окремо взятих приміщень. Загальна площа підігріву склала 80 квадратних метрів, з питомою потужністю 200 Вт/м.
 На етапі проектування замовником було поставлене нестандартне завдання: підігрів підлоги, з подальшою обробкою мармуровими плитами завтовшки 3 сантиметри. Ця умова звузила коло, при виборі нагрівальної системи і торгівельної марки. Оскільки додаткова стяжка перед укладанням плит виключалася проектом (щоб не піднімати рівень підлоги додатково), вибір припав на нагрівальні мати. Нагрівальні мати більшості виробників, мають питому потужність 150-160Вт/м, і розраховані на укладання під плитку товщиною 10мм.
Для плит товщиною в 30 міліметрів потрібна система потужніше, щоб прискорити час нагріву підлоги до комфортної температури. Виробників таких матів одиниці, тому вибирали між двома моделями хорошої якості DEVImat 200Ти Arnold Rak FHP, які мають потужність 200Вт/м. Обидва мата відмінної якості, оскільки внутрішня ізоляція кабелів виконана з тефлону(DEVI) та фторопласту(Arnold Rak), температура плавлення яких близько 200градусів Цельсія. Підбір обмежився ціною, так як бренд DEVI дорожче, а на даному обсязі сильно збільшувалася вартість, тому зупинилися на марці Arnold Rak. Тобто заощадили не втрачаючи якості.
Порядок виконання робіт. Перед укладанням нагрівальних матів, фахівцями по заливанню підлог, був підготовлений шар стяжки (самовирівнювальною сумішшю). Величезний розмір мармурових плит (2,0 метра завдовжки і 1,5 метра завширшки), вимагає ідеальної підготовки рівня підлоги, оскільки габарити не дозволяють вирівняти рівень плитою за рахунок товщини клейового розчину. Приміщення з'єднувалися плавно і без порогів, на досить великій площі, тому рівень задавався практично без похибки.
Після повного висихання першого стяжки, з наступним грунтовим шаром, нашими фахівцями монтувалася нагрівальна система. За допомогою клейового шару, нанесеного виробником на поверхню нагрівального мату, вдалося ідеально зафіксувати нагрівальні секції до підготовленої поверхні. Монтаж здійснено з дотриманням всіх пунктів інструкції виробника.
 Поверх змонтованої системи, залитий наступний шар стяжки, тієї ж сумішшю, щоб забезпечити однорідність середовища навколо нагрівального елемента. Цей же шар, що забезпечує захист нагрівального кабелю при укладанні мармурових плит. Після висихання, з проміжним шаром грунтовки приступаємо до укладання підлогового покриття. Слід пам'ятати, що включення системи можливо, не раніше ніж через 14 днів після укладання підлогового покриття, це термін для більшості клейових сумішей. Для цементно піщаного шару, цей строк не менше 28 діб.
Сподіваємося дана стаття була Вам корисна, будемо дуже вдячні за відгук.

 

 
 
Монтаж теплої підлоги Arnold Rak FHP
Монтаж теплої підлоги Arnold Rak FHP
Монтаж теплої підлоги Arnold Rak FHP
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 15.2 (Professional) [feofan.net] (opencartadmin.com)
 
© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: