Корисні розділи сайту title=
Мова  УкраинскийRussian

Монтаж теплої підлоги Nexans millimat, в душовій.

  • Comment : 0
  • Views: 1325
 
Черговий монтаж виконаний нашими хлопцями, на цей раз не в квартирі або приватному будинку, а в приватному дитячому садку «Clever» м.Київ. До нас звернулося керівництво установи, з потребою підігріти підлогу в дитячій душовою, з площею підігріву 12 кватратных метрів. Цікавим моментом був той факт, що ремонт в даній душовою вже давно зроблено, і необхідно змонтувати систему підігріву підлоги, не перетворюючи приміщення в капітальне будівництво. Найменшою втратою в даній ситуації, можливі витрати на заміну підлогового покриття, не знімаючи старої плитки. Звичайно, необхідно врахувати електробезпека системи, оскільки вологе приміщення і, звичайно ж діти. 
 При виборі матеріалу керувалися повною герметичністю і надійністю нагрівального елемента. Саме тому обрали нагрівальний мат фірми Nexans. Нагрівальний мат цього виробника, виготовлений на основі нагрівального кабелю з запатентованою технологією «безмуфтове з'єднання».
Принцип даної технології полягає в тому, що з'єднання нагрівальної частини секції і монтажного ділянки для підключення, виконані без розриву зовнішньої ізоляції (тобто усередині конструкції кабелю). Цей фактор дозволяє сміливо використовувати цей виріб у вологих і навіть мокрих приміщеннях, оскільки витік струму можлива тільки при пошкодженні зовнішньої ізоляції. Також, підключення виконувалося через Пристрій Захисного Відключення (УЗО), що відключить систему в разі пошкодження ізоляції, будь це в процесі монтажних або оздоблювальних робіт, або в процесі експлуатації.
 Також, необхідно було визначити місце розташування терморегулятора і його тип. Оскільки душова знаходиться не тільки в приміщенні з підвищеною вологістю, але і очікується пряме попадання води на будь-яку зі стін, стало питання про перенесення термостата в інше приміщення. А з причини того, що обробка стін всього поверху зроблена, і нічого розбивати для прокладки проводів не можна, необхідно було шукати нестандартне рішення.
І рішення було знайдено, оглянувши план всього будинку, ми дізналися, що під нами підвал без обробки, і більш того під душовою, розташоване технічне приміщення. Природно винос захисної автоматики і терморегулятора вирішено перенести саме туди. Для цього ми просвердлили отвір в перекритті, для комутації нагрівального елемента і датчика температури з вузлом управління. А для того, щоб часто не спускатися в підвал для налаштування системи, зупинилися на виборі програмованого терморегулятора з таймером. Таким чином, достатньо налаштувати систему один раз, і система буде працювати в автоматичному режимі, включаючись і виключаючи по заздалегідь запрограмованому сценарієм.
 Після всіх організаційних питань, монтаж для нашої команди монтажників, всеголишь справа техніки. Далі укладання підлогового покриття, нестандартним способом «плитка на плитку», із застосуванням спеціальної клейової суміші. Через 14 діб, система готова до експлуатації.
Якщо Вам були викладені цікав і матеріали, Ви можете поділитися через соціальну мережу або залишити свій коментар.
 
 
 
 
Монтаж теплої підлоги Nexans millimat, в душовій.
Монтаж теплої підлоги Nexans millimat, в душовій.
Монтаж теплої підлоги Nexans millimat, в душовій.
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 15.2 (Professional) [feofan.net] (opencartadmin.com)
 
© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: