Корисні розділи сайту title=
Мова  УкраинскийRussian

Монтаж системи сніготанення Nexans

  • Comment : 0
  • Views: 1644
 
Нашими монтажниками змонтована чергова система сніготанення, по вул. Богатирська р. в Києві. Нагрівальна система загальною потужністю 28,5 кВт, встановлена на 80-ти квадратних метрах відкритих площ. Система танення снігу, на даному об'єкті включає в себе: 2 ганку зі сходами, доріжки, заїзд і паркування для двох машин. Для зменшення обігрівається зони заїзд для автомобілів виконаний у вигляді 2-ух колій під колеса шириною 60см.
 Монтаж виконаний нагрівальними кабелями Nexans RED DEFROST SNOW (TXLP|2R 28W/m). Це кабель відмінної якості, з безмуфтовим з'єднанням. У конструкцію кабелю вмонтована алюмінієва захисна трубка розташована, під загальною ізоляцією, яка додає особливої міцності і захищає від механічних навантажень. Зовнішня ізоляція стійка до високих температур, і навіть передбачає монтаж в гарячий асфальт (до 160 градусів Цельсія).
 У зв'язку з великою споживаної потужністю, використовувалася автоматична система управління, для максимальної економії електроенергії. Тобто, система розрахована на включення, тільки при випаданні снігу, і автоматично вимикається коли розтоплює сніговий покрив, в теплих зонах. В основі управління метеостанція OJ Electronics ETO2-4550 c датчиком грунту ETOG-55. Датчик фіксує не тільки атмосферні опади, але і зіставляє їх з температурою повітря (визначаючи, що опади саме сніг, а не дощ). У зв'язку з тим, що контролер на основі електронної плати, він винесений у внутрішнє приміщення будинку, віддалено від усієї захисної автоматики, розташованої на вулиці. Це рішення дозволить продовжити термін його служби.
 Монтаж системи зайняв чотири робочих дні. А це більше 1-го кілометра нагрівального кабелю, 150метров силових і контрольних кабелів для комутації системи.
Укладання нагрівального кабелю виконане на поверхні бетонної подушки, за допомогою металевої монтажної стрічки. Кабель укладений з рівномірним кроком, кратним 7,5 сантиметрів що, є найбільш оптимальним для застосування в зовнішніх умовах. Питома потужність на квадратний метр становить 350Вт. Зверху залита стяжка півтора сантиметра, з подальшим укладанням гранітних плит завтовшки 3см.
 Розподільчий щит із захисною автоматикою, поділяє всі нагрівальні секції таким чином, щоб при необхідності можна було відключити не потрібні ділянки нагрівальної системи. наприклад, коли не планується використовувати автомобіль, можна відключити зону стоянки й під'їзні колії, залишивши тільки доріжки для пішого проходу. Або, наприклад, відключити задню площадку, залишивши тільки парадні вхідні групи. Для безпеки система підключена через УЗО (пристрій захисного відключення). До контролера всі споживачі підключені через силове реле, оскільки він розрахований на максимальне навантаження у 3600Вт, а за фактом підключено 28,5 кВт.
 Таким чином, система на даному об'єкті врятує господарів від зимового розчищення снігу, а також збереже гранітне покриття, від спеціальної хімії або подряпин від лопат.
 
 
Монтаж системи сніготанення Nexans
Монтаж системи сніготанення Nexans
Монтаж системи сніготанення Nexans
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 15.2 (Professional) [feofan.net] (opencartadmin.com)
 
© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: