Корисні розділи сайту title=
Мова  УкраинскийRussian

Монтаж системи сніготанення, сходів і доріжок

  • Comment : 0
  • Views: 3875
 
У приватному секторі м. Бровари, нашими монтажниками змонтована система сніготанення, з чотирьох зон обігріву: 1)доріжка від воріт, до центрального входу 2)вхідна група парадного входу 3)сходи що ведуть у внутрішній двір ділянки 4)зона гаражних воріт. Загальна площа всіх ділянок, що обігріваються склала 21 квадратний метр. Сумарна потужність всієї системи сніготанення 7,14 кВт. Питома потужність всіх ділянок склала 350Вт/м. кв.
Для вирішення завдання обігріву, використовувався двожильний нагрівальний кабель Nexans TXLP/2R 28W/m (RED DEFROST SNOW). Це високоякісна продукція, виготовлена в Норвегії, і розроблена спеціально для застосування в зовнішніх умовах. Надійність забезпечена завдяки герметичному з'єднанню, а металева трубка в конструкції кабелю, надає йому додаткової міцності і підвищеної стійкості до механічних навантажень.
 У зонах вхідних груп зі сходами, кабель закріплений на монтажній стрічці, з кроком укладання 7,5 сантиметрів.  Щоб максимально знизити загальну потужність системи, замовником прийнято рішення, підігрівати не всю площу сходинок, а тільки доріжку для проходу, завширшки в один метр. Після монтажу укладався граніт завтовшки 3см. Під час експлуатації системи на даній ділянці, підігрів запобігатиме утворенню льоду на сходах, і вбереже господарів будинку від травм, отриманих при падінні.
 На інших ділянках обігріву (доріжка від воріт, до вхідної групи парадного входу і зона гаражних воріт) укладалася тротуарна плитка, монтаж виконувався на сухий шар піску з цементом (гарцовку). Складність монтажу полягала у відсутності можливості закріпити монтажну стрічку до гарцовки. Оскільки бетонної основи не було зазначено, в загальному плані будівельних робіт.
 Наші монтажники прийшли до рішення, укласти по краях зони що обігрівається прути арматури, до яких підперезувалися краю монтажної стрічки. Таким чином, стрічка була натягнута арматурою, а арматура лежала на гарцовці під своєю вагою, не даючи краям монтажної стрічки підніматися. Після чого кабель кріпився до монтажної стрічки стандартним способом. Крок укладання кабелю 7,5 см, як і на попередніх площах. На змонтовану кабельну систему, укладалася тротуарна плитка і поливалася водою зі шланга. Вода, що потрапила через шви між плиткою, вступивши в реакцію з гарцовкою, перетворила суху суміш, на класичний цементно-піщаний розчин.
 Підігрів доріжки, позбавить господарів будинку, від постійного розчищення снігу, в зимовий час року, заощадивши багато часу і сил. А установка підігріву під гаражними воротами, виключить примерзання нижньої частини воріт до тротуарної плитки, забезпечивши працездатність підйомного механізму навіть в найлютіший мороз.
 
 
Монтаж системи сніготанення, сходів і доріжок
Монтаж системи сніготанення, сходів і доріжок
Монтаж системи сніготанення, сходів і доріжок
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 15.2 (Professional) [feofan.net] (opencartadmin.com)
 
© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: