Корисні розділи сайту title=
Мова  УкраинскийRussian

Монтаж антикригової системи.

  • Comment : 0
  • Views: 1156
 
 ПОСТАВЛЕНЕ ЗАМОВНИКОМ ЗАВДАННЯ. Черговий монтаж антикригової системи водостоків, реалізований нашою командою і безвідмовно функціонує. Дана система змонтована в ангарі для зберігання сільськогосподарської техніки, і зернових культур. До нас звернулося керівництво аграрної компанії, з завданням вирішити проблему перемерзання водостічної системи, однієї зі своїх будівель. Система відведення дощових вод на даному об'єкті, складається з дев'яти труб (сім зовнішніх і дві, щочастково проходять всередині будівлі). Проблема виникала з трубами, що проходять всередині приміщення. Горизонтальні частини цих труб, мають дуже маленький ухил для відводу води, і досить велику довжину. При загальній довжині труби 18 метрів, більше 12 метрів проходить під дахом, майже в горизонтальному положенні. Взимку, перемерзла вода рвала частини труб, і при розморожуванні лилася всередину будівлі. Ремонт займав досить багато часу і сил, і проводився кілька разів, за кожен зимовий сезон. Тому вирішити проблему, було доручено нам. Склавши необхідні розрахунки, і погодивши деталі з замовником ми приступили до реалізації монтажу.

 ВИКОРИСТАНІ МАТЕРІАЛИ ТА ОБЛАДНАННЯ. Для вирішення поставленого завдання, застосовувався нагрівальний кабель Nexans DRUM. Nexans DRUM - це відрізний кабель, на основі одножильного нагрівального провідника. Дана лінійка кабелю Nexans, спеціально розроблена для застосування у відкритому вигляді, для антикригових систем і систем сніготанення, завдяки стійкості зовнішньої ізоляції кабелю, до ультрафіолетових променів і агресивних середовищ. Для максимальної економії електроенергії, застосували автоматичну систему управління торгової марки OJ Electronics. В основі управління: однозонна метеостанція ETR2-1550 c датчиком опадів ETOR-55 і датчиком температури повітря ETF-744/99. Дана апаратура управління, включає систему автоматично, коли датчик вологи фіксує опади, і поєднує їх з показниками датчика температури повітря (визначаючи, що опади саме сніг, а не дощ). Вимкнення системи відбувається тільки коли розтоплюється сніговий шар, і з датчика опадів видалена вся волога. У зв'язку з тим, що контролер на основі електронної плати, щит управління розташований всередині приміщення, щоб продовжити термін його служби. Також щит управління оснащений захисною автоматикою, і зібраний таким чином, щоб можна було включати кожну з труб окремо. Також встановлено перемикач для переходу системи в ручний режим. На випадок якщо контролер вийде з ладу, системою все-одно можна буде користуватися, поки його не поміняють або полагодять.

 РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ МОНТАЖУ. Монтаж системи зайняв більше тижня. А це більш ніж 350 метрів нагрівального кабелю, та 400 метрів контрольних і силових проводів, для підключення системи. Прокладка нагрівального кабелю всередині труб, виконана в дві нитки з потужністю кабелю 25Вт / м, тобто 50Вт на погонний метр туби (діаметр труби 110 мм). Для протягання використано спеціальне кріплення «косичка». Косичка - це сталевий ізольований трос, на якому розміщені затискачі для кабелю (з кроком 25см). Затискачі дозволяють витримувати відстань між нитками кабелю. Трос бере на себе навантаження в разі, якщо система буде відключена і крига все-таки утвориться, тоді під навантаженням ваги, трос не дасть кабелю порватися. Також кабель укладений на самому даху, навколо кожної воронки, щоб не дати перемерзнути опадам на початку труби. Біля кожної воронки кабель укладений з кроком 10см, на площу 1м.кв. Оскільки дах з руберойду і кріпитись механічним способом не можна, монтаж виконаний на зварену металеву сітку, яка лежить на поверхні під власною вагою, а кабель прикріплений до неї за допомогою пластикових хомутів. Такий спосіб монтажу, виключає порушення цілісності покриття, і дозволяє зручно обслуговувати систему в майбутньому. Перед кожним опалювальним сезоном, необхідно прибирати листя і сміття, в зоні укладання кабелю. Для цього досить підняти сітку з кабелем, і просто вимести засмічення з покрівлі.
Змонтована система потужністю 8,5квт, вже кілька років безвідмовно відпрацювала на об'єкті, без ремонту і сервісного обслуговування.


 
 
Монтаж антикригової системи.
Монтаж антикригової системи.
Монтаж антикригової системи.
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 15.2 (Professional) [feofan.net] (opencartadmin.com)
 
© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: