Корисні розділи сайту title=
Мова  УкраинскийRussian

Наші роботи

У даній рубриці сайту, Ви ознайомитеся з фото виконаних робіт, по обігріву підлоги, систем антизледеніння і сніготанення. А також докладні описи монтажу, і нестандартні рішення при їх виконанні. У цій рубриці, викладені найбільш цікаві з наших робіт. В деяких варіантах, доводилося використати нестандартні прийоми, для вирішення завдань, поставлених замовником. До фотографій додані описи виконання монтажу, рекомендації, і перелік використаного обладнання. Сподіваємося, що дана інформація буде корисною, не тільки для бажаючих придбати систему обігріву, але і для монтажників відкриється щось нове. Приємного перегляду та читання.

Черговий монтаж антикригової системи водостоків, реалізований нашою командою і безвідмовно функціонує. Дана система змонтована в ангарі для зберігання сільськогосподарської техніки, і зернових культур. До нас звернулося керівництво аграрної компанії, з завданням вирішити проблему перемерзання водостічної системи, однієї зі своїх будівель. Система відведення дощових вод на даному об'єкті, складається з дев'яти труб (сім зовнішніх і дві, щочастково проходять всередині будівлі). Проблема виникала з трубами, що проходять всередині приміщення. Горизонтальні частини цих труб, мають дуже маленький ухил для відводу води, і досить велику довжину. При загальній довжині труби 18 метрів, більше 12 метрів проходить під дахом, майже в горизонтальному положенні. Взимку, перемерзла вода рвала частини труб, і при розморожуванні лилася всередину будівлі. Ремонт займав досить багато часу і сил, і проводився кілька разів, за кожен зимовий сезон. Тому вирішити проблему, було доручено нам. Склавши необхідні розрахунки, і погодивши деталі з замовником ми приступили до реалізації монтажу. 

 детальніше
 
 
Views: 1152
 
 
І знову нашими монтажниками виконано чергове укладання теплої підлоги. Монтаж алюмінієвих нагрівальних матів Fenix AI MAT, чеського виробництва, виконаний в квартирі ЖК «Липки». Поставленим завданням, був підігрів підлоги з ламінату площею 20 квадратних метрів. Вибір нагрівального матеріалу визначено побажанням замовника, та умовами монтажу. Оскільки необхідно було встановити систему в приміщенні вже з готовим ремонтом і пофарбованими стінами, традиційні нагрівальні кабелі і мати не розглядалися. Адже і той і інший матеріал, вимагає обов'язкового пристрою шару стяжки, або шару клейового розчину, а це купа бруду і пилу. Тому необхідний нагрівальний елемент, що монтується під підлогове покриття сухим способом. Вибір коливався між нагрівальною інфрачервоною плівкою і спеціальним алюмінієвим матом (на основі нагрівального кабелю). 
 Fenix AI MAT - відносно новий матеріал, призначений для підігріву плаваючих підлог, на основі ламінату або паркетної дошки. Це конкурентний аналог нагрівальної інфрачервоної плівки, які також монтуються сухим способом, без додаткового шару стяжки, або шару клейової суміші. Перевага цього матеріалу полягає в довговічності. Оскільки кабель, розміщений всередині алюмінієвої плівки, цілісний, і на нього поширюється заводська гарантія. З плівкою ситуація по гарантії, інша.
 
 детальніше
 
 
Comments: 0
Views: 2152
 
 
Чергова система «тепла підлога», на основі нагрівальних матів, змонтована нашою командою в 2-ух квартирах ЖК «Парк Авеню». Дві квартири знаходяться, одна над іншою, з абсолютно однаковим плануванням і обробкою, обігріті за однаковим проектом, і вже 2 роки радують своїх власників. У кожному з апартаментів, змонтовано п'ять окремо взятих приміщень. Загальна площа підігріву склала 80 квадратних метрів, з питомою потужністю 200 Вт/м.
 На етапі проектування замовником було поставлене нестандартне завдання: підігрів підлоги, з подальшою обробкою мармуровими плитами завтовшки 3 сантиметри. Ця умова звузила коло, при виборі нагрівальної системи і торгівельної марки. Оскільки додаткова стяжка перед укладанням плит виключалася проектом (щоб не піднімати рівень підлоги додатково), вибір припав на нагрівальні мати. Нагрівальні мати більшості виробників, мають питому потужність 150-160Вт/м, і розраховані на укладання під плитку товщиною 10мм. Для плит товщиною в 30 міліметрів потрібна система потужніше, щоб прискорити час нагріву підлоги до комфортної температури.
 детальніше
 
 
Views: 1239
 
 
Нашими монтажниками змонтована чергова система сніготанення, по вул. Богатирська в м.Києві. Нагрівальна система загальною потужністю 28,5 кВт, встановлена на 80-ти квадратних метрах відкритих площ. Система танення снігу, на даному об'єкті включає в себе: 2 ганку зі сходами, доріжки, заїзд і паркування для двох машин. Для зменшення обігрівається зони заїзд для автомобілів виконаний у вигляді 2-ух колій під колеса шириною 60см.
 Монтаж виконаний нагрівальними кабелями Nexans RED DEFROST SNOW (TXLP|2R 28W/m). Це кабель відмінної якості, з безмуфтовим з'єднанням. У конструкцію кабелю вмонтована алюмінієва захисна трубка розташована, під загальною ізоляцією, яка додає особливої міцності і захищає від механічних навантажень. Зовнішня ізоляція стійка до високих температур, і навіть передбачає монтаж в гарячий асфальт (до 160 градусів Цельсія).
 У зв'язку з великою споживаної потужністю, використовувалася автоматична система управління, для максимальної економії електроенергії. 
 
 детальніше
 
 
Views: 1644
 
 
У приватному секторі м. Бровари, нашими монтажниками змонтована система сніготанення, з чотирьох зон обігріву: 1)доріжка від воріт, до центрального входу 2)вхідна група парадного входу 3)сходи що ведуть у внутрішній двір ділянки 4)зона гаражних воріт. Загальна площа всіх ділянок, що обігріваються склала 21 квадратний метр. Сумарна потужність всієї системи сніготанення 7,14 кВт. Питома потужність всіх ділянок склала 350Вт/м. кв.
Для вирішення завдання обігріву, використовувався двожильний нагрівальний кабель Nexans TXLP/2R 28W/m (RED DEFROST SNOW). Це високоякісна продукція, виготовлена в Норвегії, і розроблена спеціально для застосування в зовнішніх умовах. Надійність забезпечена завдяки герметичному з'єднанню, а металева трубка в конструкції кабелю, надає йому додаткової міцності і підвищеної стійкості до механічних навантажень.
 У зонах вхідних груп зі сходами, кабель закріплений на монтажній стрічці, з кроком укладання 7,5 сантиметрів. 
 детальніше
 
 
Views: 3864
 
 
 У котеджному містечку «Вишневый Хуторок», що знаходиться під Києвом, нашими фахівцями був проведений монтаж теплої підлоги Nexans, як основне джерело опалення будинку. Оскільки в даному котеджному селищі відсутнє газопостачання, цілком логічно бажання замовника встановити систему опалення на основі електрики.
 У даній статті ми максимально розкриваємо всі умови розрахунку, які необхідно враховувати для досягнення максимальної ефективності системи опалення, при встановленні електричного теплого статі, без додаткових нагрівальних пристроїв. Невірний розрахунок на етапі проектування, може призвести до повного розчарування в процесі експлуатації системи. Невірно підібрана потужність системи, може не впорається з нагріванням поверхні підлоги, вже не кажучи про повну опаленні приміщення. Дана стаття стане корисною не тільки тим, хто планує придбати систему тепла підлога, і докладно розібратися в даному питанні, але і для тих, хто хоче встановити систему своїми руками.
 
 детальніше
 
 
Views: 1714
 
 
Черговий монтаж виконаний нашими хлопцями, на цей раз не в квартирі або приватному будинку, а в приватному дитячому садку «Clever» м.Київ. До нас звернулося керівництво установи, з потребою підігріти підлогу в дитячій душовою, з площею підігріву 12 кватратных метрів. Цікавим моментом був той факт, що ремонт в даній душовою вже давно зроблено, і необхідно змонтувати систему підігріву підлоги, не перетворюючи приміщення в капітальне будівництво. Найменшою втратою в даній ситуації, можливі витрати на заміну підлогового покриття, не знімаючи старої плитки. Звичайно, необхідно врахувати електробезпека системи, оскільки вологе приміщення і, звичайно ж діти. 
 При виборі матеріалу керувалися повною герметичністю і надійністю нагрівального елемента. Саме тому обрали нагрівальний мат фірми Nexans. Нагрівальний мат цього виробника, виготовлений на основі нагрівального кабелю з запатентованою технологією «безмуфтове з'єднання». Принцип даної технології полягає в тому, що з'єднання нагрівальної частини секції і монтажного ділянки для підключення, виконані без розриву зовнішньої ізоляції (тобто усередині конструкції кабелю).
 
 детальніше
 
 
Views: 1325
 
 
Page:
Sort by:
© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: