Корисні розділи сайту title=
Категорії
Мова  УкраинскийRussian

Тепла підлога Grayhot 2,9м.кв 444Вт двожильний мат

2090.00 грн.
Модель: мат Grayhot 2,9м.кв 444Вт
Наявність: В наявності
Тепла підлога Grayhot у вигляді нагрівального мату – це готовий до підключення нагрівальний елемент, розрахований на площу підігріву 2,9м. кв. Мат не вимагає розрахунку кроку укладання нагрівального кабелю, і його рівномірного розміщення на планованої зоні підігріву. Ці моменти вже враховані виробником при виготовленні виробу. Основа нагрівального мату Grayhot - рулонна сітка зі скловолокна шириною 50см, на яку покладений нагрівальний кабель Grayhot 15, з потужністю 150Вт/м. кв. Довжина рулону даного виробу 5,8 метри, що при своїй ширині відповідає заявленій площі підігріву. Кабель розташований з рівномірним кроком, що забезпечує рівномірний прогрів поверхні підлоги, і виключає перегрів нагрівального елемента. Мат дорожче нагрівального кабелю, але він істотно полегшує монтаж, і не вимагає спеціалізованого електроінструменту. Якщо Ви зібралися здійснити монтаж теплої підлоги своїми руками, не маючи досвіду, цей варіант ідеальний для першого монтажу. Якість нагрівального елемента – кабелю і працездатність системи, гарантується заводом виробником на 15 років, якщо не порушені будівельні норми і умови експлуатації. 
 Це найдоступніша торгова марка теплої підлоги, з присутніх на даний момент на ринку України. Низька ціна не пов'язана з поганою якістю вироби, а пов'язана з рядом факторів не впливають на погіршення працездатності. По-перше, Grayhot виробляється в Україні, і не вимагає, як мінімум транспортних витрат з-за кордону та митних зборів. По-друге, порівнюючи його з вітчизняними аналогами, він не має широкого асортименту, що дозволяє використовувати меншу номенклатуру, опору кабелів. Наприклад, порівнюючи його з торговою маркою Woks (цього ж виробника - Одескабель), для виробництва всіх позицій теплої підлоги Woks необхідно 40 типів резистивного кабелю, а для номенклатури Grayhot всього 15. Цей фактор  задіює меншу кількість виробничих ліній (майже в три рази), що також позначається на вартості. По-третє: сітка мата не має клейового шару, що трошки, також собівартість виробу, але на роботу нагрівального елемента ніяк не впливає.
 Монтаж виконується в шар плиткового клею, і не вимагає улаштування стяжки, що виключає одну операцію і дозволяє заощадити на матеріалах і роботі. Також заощаджується висота приміщення. Виріб на основі двожильного кабелю, що спрощує монтаж, так як передбачає підключення до мережі, тільки з одного боку нагрівального мату. Підключення виконується обов'язково через терморегулятор, для уникнення перегрівання системи, а також для зручності управління і економії електроенергії.
 Купити теплу підлогу Grayhot в Києві, або з безкоштовною доставкою по Україні Ви можете, зателефонувавши нам 099 526-36-36, або замовити через корзину товару.
Технічні характеристики кабелю
Загальна потужність секції 444Вт
Тип з'єднання муфтове
Зовнішній діаметр 5 мм
Довжина монтажних кінців 1X3 м
Номінальна напруга 220В (+/- 5%)
Технічні характеристики мата
Довжина мата 5,8 м
Ширина мата 50 см
Опір 109 Ом
Потужність на м2 150 Вт

Написати відгук

Ваше Ім'я:

Ваш відгук:

Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на картинці :


© 2013 Teplee.in.ua Teplee.in.ua | Сайт створений в студії "Двіжок"


Вас звати:

Ваш телефон:

Час дзвінка:

Введіть цифри з картинки: